Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw E30 318i vagy 320i?...

Bmw E30 318i vagy 320i? Vélemények, tapasztalatok, fogyasztás vásárlás előtt állok

Figyelt kérdés

Sziasztok!

BMW E30 at szeretnék venni egy ideje már nézegetem az autókat és 2 lehetséges van kiszemelve egy 318i és egy 320i ami ugye 6 hengeres

viszonylag hosszú terveim lennének az autóval egy telljes lakatolás, fényezés, esetleg egy másik motor bele a későbbiekben, kis ültetés, alufelni

viszont ezeket úgy csinálnám hogy közben használom mivel még tanulok ezért hétvégente lenne időm csinálni

ja és a kezdeti autóra 200e forintot szánok



2014. jún. 1. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből ne akarj ilyen autót. Inkább autót se akarj.
2014. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy tökéletes hibátlan e30 at akarok hanem azt hogy egy autót amin van mit csinálni
2014. jún. 1. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább egy 320.

Ennyiért tényleg csak széthajtott rozsdaboglyák vannak sajnos.

2014. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amit két kilóért megveszel azt körbe kell majd lakatolni, komplett futómű felújítás szükséges és jó eséllyel a beltér is le van harcolva. Ez utóbbi a grízesebb, ugyanis ehhez már nem dobálnak minden sarkon normális bontott beltért ( mivel a legfiatalabbak is már 20-on túl vannak.


Ha van szerszám,műhely, akarás és keret, akkor belefoghatsz valami komolyabb mutatványba, ahhoz jó alap lehet egy két kilós bódé, viszont kell majd rá költeni majd bőségesen.


E közben használni? Háát szerintem felejtős. Esetleg az első időkben, amíg neki nem esel, utána pár hetet tuti állni fog.

2014. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb ugyanúgy mennek, de a 20i többet fogyaszt 1-2 literrel, viszont sokkal jobb a hangja.
2014. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

persze tisztában vagyok vele hogy költeni kell rá nem is keveset, de én szeretném magamnak vagy minimális segítséggel megépíteni.

2014. jún. 1. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a terved, akkor hajrá. Mindenképp olyat keress, aminek a belseje egyben van és nincs teljesen rommá rohadva. A többi az pótolható. Csak úgy fogj bele, ha megvan rá a vételúron felül a felújítás költsége is. Amíg nincs , addig ne vágj bele, mert akkor kb sosem fejezed be - általában ez szokott lenni a vége.
2014. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
320-ast ajánlom, nekünk az volt régen , a hangja sokkal de sokkal jobb mint egy 4 hengeres-nek , egyébként volt mikor jöttem egyenes útszakaszon és 6 litert mutatott a fogyasztásnak , de egyébként 10 liter fölé is lehet vinni nyugodtan :) , egyébként, én a hengerfejes 2 ajtós 320-at , ami nem volt rozsdatömb mivel garázsban állt , bellül nem volt lelakott, voltak esztétikai problémák, de 115000-ért lett eladva , szóval nem hiszem ,hogy 200-ért annyira rohadtakat lehetne venni...szóval szerintem nyugodtan nézhetsz annyiért
2014. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az E30 már átlépett abba a korba, ahol már nem csökken, hanem nő az értéke. A patent állapotúakat már millió körül/felett kínálják, két kiló környékén már csak a legalja van.
2014. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Használni is szeretnéd, vagy csak nézegetni? Ha nem forgalomból kivont járgányról van szó, havi 3-4000 Ft-ot nyugodtan számolj a fenntartásásra, és akkor még egy métert nem mentél vele.
2014. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!