Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kérhetnek ennyit egy...

Hogy kérhetnek ennyit egy volt rendőrautóért?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 31. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
3 éves autó, és 105 ezer km. aztarohadt. akkor az nem sokat pihent. az állandóan ment. mondjuk én nem vennék meg egy olyan autót ami rendőrautó volt, mert az rengeteget volt indítgatva, meg helybe menve vele, meg stb.
2014. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy rendőrautó volt?

Egy 3 éves ilyen autóért szerintem kb reális az ár. Ha tényleg rendőrautó volt, ahhoz képest meglepően kevés benne a km. Ezeket nem csak arra használják hogy álljon az örs előtt. Mennek velük szinte folyamatosan.

Nekem az autóm egy hétből 5 napot áll a garázsban, de így is beleteszek 3 év alatt majdnem ennyit.

2014. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valszeg abból, hogy több darab, exportra is. Rendőrségen kívül más helyen meg nem tartanak ebből a típusból egyszerre többet, és a rendőrségen szokás így túladni a régi kocsikon. Helyben még több mindent meg lehet látni ami a rendőr múltra enged következtetni.


Mondjuk ebből a km. ből kérdés mennyi volt a városi, gondolom nem kevés... azért az se tesz jót a motornak.

2014. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én évi kb. 10-15 ezret megyek.

Amúgy 100% hogy rendőrautó volt, márcsak a rádió miatt is, meg hátsó ülésnél lévő rács miatt.

2014. máj. 31. 21:53
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ha ez valóban rendőrautó volt akkor még ingyen sem kellene. Csak gondoljunk bele abba amikor riasztás van. A hideg motort nem melegítik üzemi rajt előtt, hanem padlózzák neki végig.

Emellett a pályán is annyit megy amennyit ki tudnak hozni belőle és a rossz úton sem féltik.


Ez a dolgok... de nem vennék tőlük autót soha.

2014. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na igen itt a faluban is múltkor elütöttek valakit, riasztották a rendőröket, a kapitányságtól kb 300 méterre történt a dolog, állt ki a rendőrautó az udvarból és 1-esbe letitltott, biztos hogy hideg volt, mert bentről állt ki.

ennek az autónak is sokat kaphatott már a motorja. ingyen kéne, pénzé nem.

2014. jún. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!