Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift Sport vagy Honda...

Suzuki Swift Sport vagy Honda Civic Sport?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok és szeretnék érveket és ellenérveket kapni a két típusról. Külső megjelenésre a Honda szebb, belül viszont a Suzuki. Menetdinamika pedig talán megegyezik, vezetni nem volt szerencsém egyiket sem így csak tesztek alapján tudok tájékozódni. Milyen benyomást keltettek bennetek az autók és mi a véleményetek róluk?

Ez lenne a két kiszemelt:


[link]


[link]



2014. máj. 31. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Honda, bár az a váltó,, te jó ég.Valamin undorító és nem is tudom elképzelni, hogy kényelmes. DE ha a kettő közül kéne akkor a Honda. Bár ennyi pénzért már mást vennék! :D De ez saját vélemény és ízlés is egyben. Bár a fogyasztással lehetnek gondok. Bár ehhez nem értek!
2014. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen fogyasztásbeli problémákra gondolsz?
2014. máj. 31. 17:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább a Suzuki. Könnyebb is, erősebb is (ha már sport, ugye). Mellesleg nekem a Honda formája valahogy nem jön be. A régi vtec civic, az még szép volt.
2014. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolok itt arra (szerény kis véleményem szerint), hogy többet fog enni mint a sport nélküli társa 1-2 literrel biztos főleg ha egy fiatal srác vezeti. :D
2014. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 dirtboy ***** válasza:
nekem a suzuki kéne inkább,főleg az újabb de az még nem kapható ilyen árban pedig az lenne a tuti a 6gangos váltóval és a plusz 11 lóerővel.
2014. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha feltétlenül ezek közül akarsz választani, akkor inkább a a Honda!

Bár egy 10 éves autóért kicsit sokallanám az 1.6M-t. Enniyért inkább vennék egy OPC Opelt.

2014. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de indoklást is szeretném ha írnátok!
2014. máj. 31. 20:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyenem van(kinézetre) csak 2005 decemberi...

95e van benne, szervízben még nem járt, minden olajcsere otthon. megy mint a szél, hiba a kilenc év alatt nem volt. még gyertyát sem cseréltem.

Sportos, ahogy illik, persze a Honda sem rossz.


Én, ismervén a sajátomat, a suzukit javaslom.


nagyon fontos, hogy ha megveszed, a motorolajat azonnal cseréld ENEOS 5w40 re, vagy Sustina 5w30 ra...akármi volt előtte, ez tisztít, és kiderül, mennyire kopott a motor...vagy hibátlan.


az enyém a mai napig nem csipegeti az olajat..sustina 5w30 van benne..10ezrenként cserélem.

a fogyasztás minden autónál annyi, ahogy nyomod neki.

ugyanis ha műszakin jó a gázteszt, akkor tökéletes az égés, tehát nincs miről beszélni..


powered by jobbláb!

2014. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kívánok senki lelkébe belegázolni, de ennyi pénzért miért nem nézel inkább autót?

Honda meg Suzuki....

2014. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom tudom, ennyi pénzből 15 éves bmw-t is vehetnék, amiben 300 ezer km van.
2014. jún. 3. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!