Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt miért csinálja a robogóm?...

Ezt miért csinálja a robogóm? - (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Suzuki Sepia 50cm³ robogóm!

Na most mai napon mentem vele és az egyik pillanatról a másikra leállt kb 5perc után beindult de alig volt benne erő alig bírtam haza menni! Most este meg beindítottam és jó volt. Amúgy még,hogy néha szokta csinálni azt hogy elmegy benne az erő,de 2-3perc múlva megy rendesen! Szerintettek ez miért van vagy van ötletettek?? (Bocsi a helyesírási hibákért csak telefonról vagyok)



2014. máj. 30. 20:34
 1/2 anonim válasza:
Nézd meg a gyertyát! Lehet koszos, és nem tud szikrát adni rendesen. Légszűrő is lehet a ludas, koszos, és nem tud eleget szívni, vagy falsot szív, és azért nem megy. Nekem ugyanezt csinálta, amikor nem volt rajta egyáltalán. Alacsony fordulaton ment,de úgy se volt az igazi, magasabbon lefullad. Karburátort is érdemes szétszedni, és kipucolni a fúvókákat, esetleg tömítéseket is cserélni. Esetleg benzinszűrő is lehet, hogy tele van már, és pár forintért lehet újat, szóval azt mindenképp érdemes cserélni. Pont a napokban csináltam meg ezeket a karbantartásokat az enyémmel, rengeteget dobott rajta. Fél literrel kevesebbet eszik, sokkal élénkebb, és stabilabb a működése. Az egész megvolt 2-3000 forintból, amiből kb 1000 volt egy féktisztító. Azzal érdemes átpucolni, de a gumi tömítéseket érdemes előtte leszedni.
2014. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,én is ezekre gyanakszom! Ment a zöld kéz! :) (mai napon már tényleg alig ment,és amikor kicsit kezdett magához térni akkor leállt megint)
2014. máj. 31. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!