Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Férfiak, ti is kiherélve...

Férfiak, ti is kiherélve érzitek magatokat, ha az asszony vezet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 00:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%
Mekkora az a nagy távolság? Úgy kb 7-800 méter?
2014. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%
Én bevallom, igen. Szerencsére nálunk ebből nincs vita, ha én is ott vagyok, akkor én vezetek és kész. De ez nem is annyira az "asszony"-tól függ, semmilyen autóban nem szeretek ülni, ha nem én vezetek.
2014. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, azt sem hiszem, hogy neki heréje nő, ha vezet!
2014. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem tudsz te semmit hetes! Harkonnen a Dűne népéhez tartozik! :) Én is hagyni szoktam az asszonyt még a terepjárónkkal is csapatni, utána gondoskodik róla, hogy ne érezzem magam kiheréltnek :)
2014. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%
Az a megoldás hogy végig szidni kell azt aki vezet, kiabálni kell vele, ha pedig nő (és a tiéd) akkor utána meg kell verni. Ettől leszel férfi.
2014. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%

Másfél éve együtt vagyok a barátnőmmel, de semmi pénzért nemadnám a kezébe az autót.

Első kocsi, sokat költöttem rá, hogy szép legyen, a csajnak pedig nemrég lett jogsija, és még nem is vezetett (vizsgán kívül).

2014. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
#16 Szerintem más sem adná oda hasonló helyzetben. :) Én sem.
2014. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, az a baj, hogy ismerek több ilyen embert, aki pont ezt csinálta a verésen kívül.

Édesapám és apu húgának a férje pontosan ezt csinálták a feleségeikkel.

Akárhányszor az anyám vezetett, mindig beleszólt apám MINDENBE, kiabált, később/hamarabb válts, most forgasd a kormányt, stb. Úgyhogy anyu fogta magát kiszállt ahol volt, és mondta apunak, hogy akkor hagyjuk békén egymást. Segítséget szeretett volna a visszarázódásban, nem alázást.

Persze utána apám egyszer el nem ment érte se boltba, sehová. A kétheti nagybevásárlásra ráment majdnem egy egész napja húgomnak, nekem meg anyunak, mire busszal, hátizsákokkal és szatyrokkal több körben hazacipeltünk mindent. Kocsival két óra alatt kész lett volna az egész.

Nagyon férfias volt mondhatom, büszke voltam apámra...


Nagynénéméknél ugyanez. Az asszony csomót vezetett egyedül amíg a férje külföldön dolgozott fél év kinn-egy hónap otthon váltásokban, 5 éven keresztül. Semmi problémája nem volt. Férje hazajött, vett egy új kocsit úgy, hogy senkinek nem szólt róla semmit, csak beültette a feleségét és a két lányát a régibe, azt leadta a szalonban és visszafelé már az új verdával jöttek. Mondjuk ennek még örültek, tök jó meglepetés volt :) De aztán a férj tudatosan elintézte ezzel a kidegeléssel, hogy a felesége sose üljön többet be a vezetőülésre.

Direkt mondta, hogy gyere menjünk gyakorolni, hogy te is szokd az új kocsit. De mondom, az lett a vége, hogy egy kisebb forgalmú városrészben az asszony kiszállt, mérgében bedobta a kulcsot egy csatornanyílásba. Majd hívott egy taxit, hazament és otthon egy satu és egy kalapács segítségével a tartalék kulcsokat is elintézte, annyira ideges volt és megalázottnak érezte magát :D


Szerintem normális ember számára tök mindegy, milyen nemű a sofőr, a lényeg, hogy biztonságosan tudjon közlekedni.

2014. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az "asszony" legnagyobb ellensége a váltó.

A minap vezettem az autóját, 1.szinkron kész, 3. hát nem mondom, dupla kuplung, akkor talán. Szerinte minden OK.

2014. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi ha messzire megyünk (legalább 300 km), akkor mindig felezzük a távot, ha közelebbre, akkor oda egyikünk, vissza másikunk. Nagyon rosszul teszik azok a férfiak, akik nem hagyják az asszonyt vezetni, vagy ha vezet, akkor folyton kritizálják, hogy csak azért se legyen kedve vezetni, ugyanis a gyakorlat teszi a mestert, ha nem vezethet vagy folyton frusztráltan vezet, akkor sosem fog rendesen megtanulni. Ha meg nem fog rendesen megtanulni, akkor nem lehet rá számítani, ha valamiért te nem akarsz vagy nem tudsz éppen vezetni, vagy éppen egyedül kell mennie valahová a családi autóval.
2014. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!