Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Gs 500 E-hez hol lehet...

Suzuki Gs 500 E-hez hol lehet venni sportkipufogó rendszert?

Figyelt kérdés
Magyarországon, ha lehet és Tiger Trivoal-ra gondolok, esetleg Yoshimura vagy hasonló márkák :) köszi
2014. máj. 26. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebayról viszonylag egyszerüen tudsz rendelni, és a választék is nagyobb. De erre a tipusra még nem igazán éri meg szerintem, egy-másfélmillás motortól felfele :)
2014. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem ez nem árhoz kötött :)
2014. jún. 9. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg nem árhoz kötött, de csak hogy egy végletet mondjak: Simsonhoz egy sportkipufogó drágább, mint maga a Simson, tehát nem éri meg. egy 1,5millás motorhoz képest nem olyan nagy érvágás a 100 000 ft-s kipuff, míg egy 300 000-600 000-es motorhoz képest. Nézöpont kérdése, de én így látom. Mivel épphogy bírom a motorom költségeit, nem javítana a helyzetemen egy méregdrága kipuffogórendszer, mivel a gép nélküle is jól megy.
2014. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogos amit mondasz, de én ha majd tehetem veszek rá :)
2014. jún. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!