Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keewax fact 50 vélemények?

Keewax fact 50 vélemények?

Figyelt kérdés
akiknek ilyenje van, mi vélemény, tapasztalat ezzel a motorral kapcsolatban ?

2014. máj. 22. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerülendő. 2 pálcás bóvli.
2014. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszolón biztos sokat járt egy ilyen robogóval, ha ennyire bő választ adott.


Én 3 éve vagyok tulaja egynek, használtan vettem 100 ezer ft-ért. Alkalmi vétel volt az akkor 1 éves motor, az előző tulaj azért adta el, mert nagyobbra váltott. Kb 3 ezer km volt benne akkor, most 12 ezer van benne. 3 év alatt semmi gondom nem volt vele, igaz, nem is nyúzom, mint a legtöbben. 60-65-ös utazót szoktam menni vele. Tudna többet is, de mint írtam, nem erőltetem. No meg 100 kiló felett vagyok, pörög már 65-nél is. :)

A műanyag borítást szokták emlegetni ezeknél a kínai motoroknál, hogy rideg, és könnyen törik. Ezt megerősíthetem, vigyázni kell rá, mert tényleg silányabb, mint mondjuk egy Yamaha vagy Honda burkolata.

Alattam 3-3,5l között eszik, ha maxon húzod neki, szerintem képes benyelni 4l-ert is 100-on.


Én csak ajánlani tudom, de alaposan nézd meg, mit veszel, mert a legtöbbet fiatal suhancok hajtják, akik húzzák neki, de szervizelni nem szokták. És szervizelés nélkül hamar megpusztul bármelyik motor.

2014. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!