Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot ajanlatok elsö...

Milyen autot ajanlatok elsö autonak?

Figyelt kérdés
ahoz kepeset h nincs sok penzem ra az igenyeim eleg nagyok...(diesel,max 1.000.000ft,...) az ilyen japan meg kinai autok egyaltalan nem erdekelnek!! ezek az autok közül szeretnek valamit: audi,volkswagen,bmw,mercedes, '98-nal nem idösebbett es nem szeretnek semmi leharcoltat sem,kombise jön be...szoval teljesen tanacstalan vagyok :( viszont az igenyeimböl nem szeretnek adni ! SOS
2014. máj. 20. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Azért 1 millióval már lehetek igényeid... Ennyiért amúgy patika állapotú 4-es golfot is kapsz.
2014. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem ez tökéletes lesz:


[link]

2014. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kata kata ***** válasza:
41%

Ez a tuti nyerő!

[link]

2014. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

"ahhoz képest h nincs sok pénzem rá az igényeim elég nagyok" - Itt a legtöbb kérdező ilyen, a kérdést feltevőnek legalább van önkritikája...


Az 1. válaszadóval egyetértek, a Golf4 lenne az én első javaslatom is, vagy egy Passat. A többit nem tudnám jó szívvel ajánlani, mert lehet, hogy jó autók, de bonyolultabbak és költségesebbek, ha egy jó általános állapotút célzunk meg belőlük, akkor idősebb kapható belőlük ugyanannyi pénzért (de ez modell függő is).

Attól óva intenék, hogy bárki megvegye a legolcsóbbat egy autótípusból, csak mert mindenáron olyat akar, és nincs rendesen eleresztve pénzügyileg, mert arra az autóra még nagyon sokat kell költeni.

2014. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha lenne még fél millád meg benzinest akarnál egy e39-es BMW 525-öt ajánlanék.

De ennyiből egy jó Passatot vennék 1.9 TDI motorral.

2014. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

"az ilyen japan meg kinai autok egyaltalan nem erdekelnek!"


Pedig már még a kínaiak is jönnek felfele az autógyártás terén én pl egy ilyenre nem mondanék nemet ha hozzám vágnának egyet. :D

[link]


Egyébként egy seat cordobához mit szólnál?

[link]

Vagy egy seat Toledohoz.

[link]

Nagyjából ezek is vw-enek jóformán csak az embléma más

2014. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
A felsorolt 4 ből csak a VW marad, a többihez nem árt ha van kis mellékes a karbantartásra is.
2014. máj. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!