Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második autónak mit ajánlatok...

Második autónak mit ajánlatok 3 millióig?

Figyelt kérdés
Az elsőt most adtam el. Valami különleges, ritka márkát szeretnék. Nem tudom ennyiért kapni-e egyáltalán? Szedánt szeretnék és dízelt. Tehát nem ilyen átlagosra gondolok, hogy BMW, Audi, Volkswagen.
2013. nov. 6. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem átlagos autót szeretnél de szedán és dízel kell! Hát pedig a szedán autók átlagosak4

De tudom ajánlani neked a Honda Accordot a japcsi autók nem olyan elterjedtek magyar országon mint a fricc gyártmányok!



[link]

[link]


TOYOTA AVENSIS

[link]

[link]

2013. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szóval valami stílusosabbat? VW Corrado leültetve? alapból ritkább darab főleg ha le van ültetve, 3 millióból pedig air-rideos is lehet amivel nem lesz használhatatlan, vagy Lancia Delta HF Integrale? (nem ültetve hanem gyárilag) [link] [link]
2013. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Esetleg egy Maserati megfelel?
2013. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Honda és a Toyota ritka? Ehhehhehh... Ma kb 10 új accordot számoltam hazafelé és volt néhány új Avensis és ár régebbi is.

3 millióból olyan nagyon különlegeset nem lehet venni.

2013. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja lanciát is pont láttam, igaz egyet. Régit meg csak nem fog venni 3 millióból. Maseratit meg a héten láttam párat, újat és több régit, még a kocka formából.
2013. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Alfa 159?
2013. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam hogy ritka csak annyit hogy nem annyire elterjedt vagyis kevesebb van belőlük mint egy VW-genből.

Amúgy meg a britek-nél is érdemes szétnézni a yaguárok között!

[link]

[link]

[link]


vagy a svédeknél

[link]

[link]

2013. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amit te szeretnél olyan nem igazán van... Szerintem van a ritka/különleges vagy a gázolajos lépcsőshátúról mondj le.

Ennyiért szerintem Jaguart se érdemes venni. Ültem 2, 3 milliós használtban, annyiért hulladékot akartak eladni...


Subaru? Még abból relatíve kevés van. MX-5? Az meg nem lépcsőshátú, na meg főleg nem diesel.

2013. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2013. nov. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Még esetleg Saab is szóba jöhet.

De a helyedben Subarut vennék...

2013. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!