Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második autónak mit ajánlatok...

Második autónak mit ajánlatok 3 millióig?

Figyelt kérdés
Az elsőt most adtam el. Valami különleges, ritka márkát szeretnék. Nem tudom ennyiért kapni-e egyáltalán? Szedánt szeretnék és dízelt. Tehát nem ilyen átlagosra gondolok, hogy BMW, Audi, Volkswagen.
2013. nov. 6. 20:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt!

A Toyota és a Honda nem igazán tetszik, utóbbi olyan mint valami kínai gagyi. (bocs)

Maseratit nem kapni ennyiért, ezt még én is tudom. :)

Az Alfa jól néz ki, nagyon dögös.

A Lancia pedig egyenesen gyönyörű, de szerintem pici lenne.

Subaruból melyikre gondoltál pontosan?

2013. nov. 7. 17:22
 12/16 anonim ***** válasza:
6-os, illetve 10-es válaszoló vagyok. Subaruból Legacy-ra gondoltam. Egyébként a felsoroltak közül szvsz legszebb az Alfa. A Subaru viszont megbízhatóbb. Egyébként fél millióval többért már van szép állapotú Lexus IS. Én is gondolkodtam autó vásárláson, nekem a Subaru volt a jelöltem. De végül úgy döntöttem nem veszik semmit, a Peugeot-ra ráköltöttem 110 ezret, úgy hogy jó darabig marad ez.
2013. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

Pocsék, de te igényeid rá is illenek.

[link]

2013. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer. A Subaru nem igazán tetszik.

A Lexus, viszont elég szép. Nem is tudtam, hogy ilyen olcsón már lehet kapni ezeket.

Azt hiszem, ez és az Alfa közül fogok választani. Megnézek pár eladót és írok, hogy mire jutottam.

2013. nov. 9. 11:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok.Nincs miért bocsánatot kérned ezek jutottak elsőre eszembe ezért írtam őket.Nem tetszhet mindenkinek ugyan az!
2013. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Még ami eszembe jutott a MITSUBISHI LANCER

[link]

2013. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!