Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ál-rendszámtáblával találkozta...

Ál-rendszámtáblával találkoztam, nem is akármilyennel! Másvalaki is látott már ilyet?

Figyelt kérdés

Nos, az lenne a kérdésem ki találkozott már ilyen rendszámtáblával:


A lényeg hogy maga a rendszám egy olyan "bobozban van" ami egy kicsivel nagyobb a rendszámtáblánál. Egy vékony üveg, vagy plexi teszi láthatóvá magát a rendszámtáblát.


Ez még nem is gond, gondolhatná az ember, hogy rendszámtábla lopás ellen van. De nem.


Maga a rendszám a legérdekesebb, vízszintesen különálló csíkokra van szabdalva (általában 2cm magasságuk), és így egymás alatt foglalnak helyet. (Mindezt csak közelről látod, és akkor lehet látni igazán hogy rés van a csíkok között) Ezek fel vannak erősítve gondolom egy olyan "hengerre", vagy hogy is nevezzem: sokszögre amelynek mindegyik oldalán más rendszám lesz látható egy "fordulat után".


Ez szinte biztos mert mikor megnéztem nem volt alkotott tökéletes síkot maga a rendszámtábla.


Nem egy kocsin, de leginkább méreg drága járgányokon láttam (persze nem feltétlenül tisztességes szándékúak ültek benne ránézésre).


Ki találkozott már ilyennel? Illetve ezt hogy hívják?


2009. dec. 29. 11:50
 1/5 anonim válasza:
Én ehhez hasonlót csak talán valamelyik taxi film-ben láttam...
2009. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem találkoztam még ilyennel :D
2009. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Merre fele láttad ,megnézném én is? :))
2009. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Budapest belvárosában ajánlom a "vadászatot". És csak is drága kocsikat nézzél. Utoljára egy BMW-n láttam ilyet (persze méreg drága típus volt).
2009. dec. 29. 22:57
 5/5 anonim válasza:

igen pont erre keresem énis a választ.... meg van hogy valami plexi van elötte és a plexi csupa pöty... trafipax ellen???? legális??


írjon már valaki aki látott ilyet

2010. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!