Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan lehet tudni hogy a...

Honnan lehet tudni hogy a vezérlés cserére szorul?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem az autót,és nem tudom mikor volt rajta vezérlés cerélve,van valami figyelmeztető jele a csere esedékességének?
2014. máj. 20. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nincs. Ha nem tudod volt e akkor meg kell nézetni,mert nagyon rosszul járhatsz.
2014. máj. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ránézésre látszik a vezérműszíjon hogy kb mennyit megy még el?
2014. máj. 20. 07:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem,de az igen ha már el van revülve.
2014. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
149000 van az autóban(peugeot expert 2.0 Hdi)de nem tudom mikor volt cserélve,és szerintem a kilóméter sem valós mivel 2002-es évjáratú...
2014. máj. 20. 07:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vezérlés alatt a vezérmű szíjat és a tartozékokat értjük akkor nem feltétlenül lehet látni hogy mikor csereérett, mert a szíj jó estben nem megy tönkre látványosan a csereperiódus alatt, a feszítőgörgő(k) és a vízpumpa (ha a vezérműszíj hajtaja) csapágyait szemmel lehetetlen ellenőrzini. Viszont ha a szíjon láthatók a az elhasználtság jelei, akkor nincs mese, azonnali csere javasolt. De akkor sem érdemes sokáig várni, ha nemrég vettük az autót és semmi konkrét támpont nincs hogy mikor lett előzőleg cserélve. Megesik hogy azt állítja az eladó hogy "nemrég lett cserélve" de ezt illik fenntartással fogadni. Inkább egy "felesleges" csere, mint egy tönkrement motor, valahol a semmi közepén.
2014. máj. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm:)
2014. máj. 20. 07:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Használt kocsi vásárlásnál legjobb ha első pár hétben egy szerelő megnézi...
2014. máj. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!