Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezérlés csere után szíj...

Vezérlés csere után szíj feszesség?

Figyelt kérdés
Elvittem a kocsimat egy vezérléscserére, ahol meg is vártam amíg megcsinálják mert szükségem volt a kocsira. kb 3/4ed óra alatt meg is voltak vele, de amikor elindították nagyon sikított a szíj. túl feszes volt a szíj. szét is szedték, lazítottak rajta elindították alapjáraton nem is hallatszódott a hang. de mikor elmentem és hallgattam figyelmesebben hogy van e még a hang észrevettem hogy ha figyelmesen hallgatom hallani a sikító hangot igaz nem hangosan de hallani. A kérdésem az hogy ez a normál határon belül van, vagy ez már baj? visszavigyem?
2014. ápr. 9. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Vezérlés csere 3/4 óra alatt? Lazítottak rajta? Fura!


Biztos, hogy nem hosszbordás szíjat cseréltek?

Az szokott néha nyekeregni a kopott szíjtárcsák miatt.

2014. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem. vezérműszíjat cserélt rajta a feszítővel együtt. én vittem oda nekik. csak meg kellett csinálniuk. excenteres feszítő amin tudott tekerni hogy lazább legyen a szíj igen.
2014. ápr. 9. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy kicseréljék a vezérműszíjat ahhoz le kell venni a hosszbordás szíjat? Mert ha igen akkor lehet hogy azt kell egy kicsit megfeszíteni.
2014. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabadna, bár ha megvan a kocsi könyve akkor abban meg kell lennie az adatoknak a szíjfeszítést illetően, hogy mi az ideális.
2014. ápr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a hosszbordásszíj elvileg nem lehet mert elsőre megpróbálták azt levenni és elindítani hátha az de a vezérműszíj volt. De arra a döntêsre jutottam hogy nem viszem vissza újra szétzedetni mert ők aut mondták jó, én hiszek nekik, meg ugye 20ezer forint alatt nincs garancia a munkájukra se..viszont legközelebb oda se viszem a kocsim
2014. ápr. 10. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:

"meg ugye 20ezer forint alatt nincs garancia a munkájukra se."


Ez érdekes, a garancia nem ár függő!

2014. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!