Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Keeway Hurricane...

Noi333 kérdése:

Van egy Keeway Hurricane robogóm. Sajnos a motorja beállt szerintetek a dugóját meg lehet fúratni? Vagy új hengerfej kell bele vajon?

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszönöm!

2014. máj. 15. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hengert fúrnak. Hengerfej meg nem szokott ilyenkor sérülni. De te hozzá ne nyúlj ,mert analfabéta vagy hozzá.
2014. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha nicasilos henger van rajta és megsérült, akkor kuka és vehetsz újat, a dugattyú mindenképp cserés, mert ilyen esetben az első dolog ami olvad, az a dugattyú... hengerfej meg max akkor tud sérülni ha törik a gyűrű vagy a tűgörgők és a darabkák tűpárnát csinálnak belőle


amúgy igaza van elsőnek, inkább ne nyúlj hozzá, hanem bízd szakemberre, mert olyan vagy mint a pógár jenő, összevissza beszélsz...

2014. máj. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kata kata ***** válasza:
Először szét kell szedni,hogy megállapítsd,mi ment tönkre benne.Ha nincs benne gyakorlatod,akkor bízd egy hozzáértőre.
2014. máj. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek én akarom szétszedni? :-D eszemben sincs lány vagyok :-D csak eladni akarom de jo lenne tudni h mi a baja.....
2014. máj. 16. 07:52
 5/11 A kérdező kommentje:
De hs olyan nagy zsenik vagytok fiuk szétszedhetitek nekem :-D Kunszentmiklóson lakom....
2014. máj. 16. 07:55
 6/11 kata kata ***** válasza:
Azt, hogy érted "motorja beállt"? Előzmény? Berúgókarral át lehet forgatni?
2014. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát először csak nindig leállt ha sokat motoroztam vele de később lehetett mindig indìtani ugyanugy.... Aztán egyszer sògron rugdosta a berùgòkarját addig addig hogy végül el se indult... Azòta nem lehet elindìtani :-( van aki azt mondja hengerfejes lehet van aki mást mond de nem szedte szét még nekem senki sajnos. Mostneg már 2 éve el se volt indìtva mert közbe született kislányom és már nem robogozok. Igy szeretném eladni olcsòn...
2014. máj. 16. 08:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért csak telefonról írok most. a sógorom rugdosta azt akartam irni.
2014. máj. 16. 08:31
 9/11 kata kata ***** válasza:
Ebben az állapotban hirdesd meg. Nem induló motorral.Majd az új tulaj megcsinálja magának.Igaz így kevesebbet kapsz érte.De viszont sokba kerülne megcsináltatni neked.
2014. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen az lesz köszönöm a válaszaidat! :-)
2014. máj. 16. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!