Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorolaj folyt a téligumiimra...

Motorolaj folyt a téligumiimra mennyire kezdi ki őket őszig? Próbáltam benzinnel mosogatni, de így se az igazi.

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Hát azt bizony kikezdi, persze a benzin sem a gumi barátja de az legalább hamar elpárolog. Jobb is ha nem számolsz már azzal a gumival a következő szezonban.
2014. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bő ultrás vagy trisós meleg vízzel többre mentél volna! Csak ráfolyt, vagy olajban állt már egy ideje? Ha csak ráfolyt, akkor semmi baja nem lesz! Ha állt az olajban és érezhetően felpuhult azon a részen, akkor kuka.
2014. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ráfolyt.
2014. máj. 14. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ultrás víz, körömkefe, vízben áztatás, utána napon kiszárítani és megnézni hogy lett-e bármi baja ott azon a részen.
2014. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A benzinkúton, vagy városi lámpánál állva többet érintkezik benzinnel vagy olajjal.


Szerintem.

2014. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem nem mindegy hogy több hetet-hónapot volt rajt az olaj vagy épp hogy csak a futófelület érintkezett egy picikével ami a következő kanyarban le is kopik róla :D
2014. máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!