Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Mercedes Benz S500 és az...

A Mercedes Benz S500 és az E500 között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy másképp néz ki?
2014. máj. 11. 23:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok le melyiket érdemesebb megvenni.
2014. máj. 11. 23:08
 2/13 anonim ***** válasza:

Az S-osztály nagyobb mint az E-osztály. Az 500 a motort jelöli. A felszereltség meg nagyon változó, a vevő akaratának megfelelő (nézz meg egy Merci-extralistát, van pár rublika).

Az hogy melyiket érdemes megvenni a te anyagi lehetőségeidtől, igényeidtől függ. Egy átlagos családnak elég az E Merci, de ha hosszabb utakon hátul terpeszkedve akarsz utazni akkor S500.

2014. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gondolom az S az a sporot jelenti. De nem értem ha sport akkor miért nagyobb az E osztályúnál ami a eleganciának a rövidítése.
2014. máj. 11. 23:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Elvileg annak kéne nagyobbnak lennie. Amúgy a CLS és az S között mi a különbség?
2014. máj. 11. 23:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Az S nem a sportot jelöli. Az S osztály a csúcs-Merci, a legnagyobb szedán. Ha úgy tetszik egy nagyított E-osztály, pár többletextrával kínálva. A Mercinél az AMG a sport(os) autó.

A CLS egy 4 ajtós kupé, inkább a C-osztály mérete (ami az E osztály alatti méret). Az S-osztály coupéja meg a CL-osztály (coupé lange, itt persze rendes rövidítés van, nem fantázianév).

Egyéb típusokat a merci honlapján tudod megnézni.

2014. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké akkor hatalmas tévedésbe voltam! Kösz, hogy ki javítottál! Még annyi, hogy melyiket érdemes 24 évesen venni? (úgy értem még a száguldozós időszak van és melyike úgy mondva a "leggyorsabb"? Tudom mindegyik 250-re van le korlátozva de valamelyik mindig jobban gyorsul vagy valami.)
2014. máj. 11. 23:25
 7/13 anonim ***** válasza:
ha száguldozni akarsz akkor vegyél bmw m3,merci c amg,audi rs4,lancer evo,subaru sti,astra opc,golf gti,focus rs,megan rs,
2014. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

" Tudom mindegyik 250-re van le korlátozva de valamelyik mindig jobban gyorsul vagy valami"

Mindkettőben ugyanaz a motor van... talán annyival gyorsul jobban az E500 amennyivel könnyebb, de szerintem az sem jelentős.

2014. máj. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megy a zöld!
2014. máj. 12. 07:57
 10/13 anonim ***** válasza:

24 évesen egyiket sem érdemes venni. Hacsak nem patika állapotú, de nem hiszem hogy van rá annyi pénzed, ha ilyen régi típusokban gondolkodsz. Hiába van az autóra pénzed, fenn is kell tartani, és egy S vagy E Mercinél (főleg ilyen motorral) nem lesz olcsó mulatság, bármi elromlik és kapod a százezer körüli számlákat. És ennyi pénzért biztos lesznek vele gondok.

250-et meg már nem hiszem hogy hozzák, a korral csükken a teljesítmény. Meg az max Németben tudnád kihasználni, itthonra egy olyan autó is elég ami 140-nek tud menni, többel fölösleges.

2014. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!