Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átlátszó műanyag fékolajtartál...

Átlátszó műanyag fékolajtartály nekem üresnek látszik, nem látok benne semmit. Kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
Használtan vettem a kocsit és most tűnt fel hogy nem látok az átlátszó tartályban semmit. Amikor megvettem cseréltettem fékbetéteket a kocsin, gondolom akkor csak megnézték, hogy a fékolaj is rendben van -e. Gyorsan kéne intézkednem? ( Max és Min között, de a Min alatt sem látok semmit)

#üres #fékolajtartály
2014. máj. 11. 13:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm még egyszer. Elárulom, hogy lány kérdező vagyok és hiányzik belőlem a tökösség :D :D :D
2014. máj. 11. 20:30
 12/16 anonim ***** válasza:

Jól van,nincs ezzel semmi gond.Az ember akkor tanul,ha kérdez.Az pedig sose szégyen.

Ha nem megy valami,akkor szólj,max.beszélünk telefonon,aztán elmagyarázom szájba rágósan.Sok sikert!És csak ügyesen,nem lehet elrontani :-)

2014. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10-es: Azért nem mert normál esetben nem fogy a folyadék a rendszerből, csak a betétek és a tárcsák kopása miatt csökken a szintje. Namármost ha kopott fékkel teletöltöd és utána fékfelújításra kerül sor a visszanyomott munkahengerekből nem tud hová távozni a felesleges folyadékmennyiség.

Ha fogy a folyadék mennyisége a rendszerből az már régen baj, akkor nem csak a rátöltés a megoldás.

2014. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes vagy, még egyszer hálásan köszönöm :)

Menni fog szerintem ;)

2014. máj. 11. 20:44
 15/16 anonim ***** válasza:

13!Nem írsz hülyeséget.DE!Ugyebár betétcsere volt.Használt autót vett a hölgy,ezt a tényt-gyanítom-közölte a szerelővel.Valószínűleg lecserélte a fékolajat is,mondjuk középszintre töltötte,majd a kopás következtében csökkent a folyadékszint.Vagy ereszt a rendszer.De ne riogassuk már a kérdezőt,próbáljunk meg kiindulni a legoptimistább esetből-szerintem.

Ehhez mit szólsz? :-)

2014. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A fékfolyadékszintet fékbetétcsere és féktárcsa felszabályozás után vettem észre, nem előtte sajnos. Ha előbb látom akkor meg is kérdeztem volna a szerelőt - vagy felhívom a figyelmét- hogy ez biztos rendben van-e így.Az, hogy szerelés előtt milyen volt a fékfolyadékszint sajnos nem tudom, így nem tudom összehasonlítani a kettőt.
2014. máj. 11. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!