Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320 Touring 2001 vélemény?...

Tomikaf1 kérdése:

BMW 320 Touring 2001 vélemény? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! megéri egy ilyen BMW,apám most akar ujj autot mert kint élünk németben jelenleg egy 93' Ibizánk van ezért kéne uj kocsi, milyen a vezethetősége, mennyit fogyaszt, sok vele a macera ,ja és még 1 kérdés Mi az az M pakett (tudom BMW tuning) de mit tartalmaz??? hülyeséget lécci ne irj válaszokat előre is köszönöm :)
2014. máj. 8. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad ugyan, hogy benzin vagy dízel, így leírom mindkettőt. A dízel változat (nem tudom, hogy 136 vagy a 150 lóerős a kiszemelt) 5-7 között eszik, sok városi mászkálással 7 liter, amúgy 5-6. A benzines 7-10 liter, lábmérettől függően. Vannak típushibák, de nem az az elromlós fajta, persze kilehet fogn, olyat is.

Vezethetősége nagyon jó, főleg, ha a sportfutóművest veszed, és persze hátul hajt ;).

Az M-Packet leggyakrabban a lökhárítókkal szokták együtt emlegetni, pedig része lehet még az M-es kormány és a fekete tetőkárpit.

De lökhárítókból is létezik 2 fajta M-es, amik itt láthatóak: [link]

Remélem tudtam segíteni!

2014. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az M paketthez még egy keményebb futómű és kevés ültetés is tartozik.

Azzal azért számoljatok hogy a szervize drágább mint az Ibizának, főleg ha valami speciális alkatrész megy tönkre benne.

Bár nem tudom miért számít új autónak egy 13 éves BMW. Akkor már inkább vegyetek egy nem prémiumautót, amit olcsóbb fenntartani és jobb állapotban van.

Azt hogy megéri-e attól függ hogy mennyi rá a keret. Egy bizonyos ár alatt semmilyen BMW nem éri meg.

2014. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jobban megéri valami népszerűbb autót venni, mint Ford, Opel, vagy VW. A 320d-vel ilyen korban és sok kilométerrel már rá kell költeni hamarosan a vételárat mégegyszer.

Akkor inkább már egy VW Passat B5, TDI motorral, aminek nem gond az sem, ha már félmilliót futott. Még a hely is több benne.

2014. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy BMW dízel is simán el tud menni félmilliót ha karbantartják. A különbség az hogy a karbantartása drágább mint egy Passatnak de ezt nem mindenki hajlandó megfizetni, így aztán jönnek a széteső dízel BMW-k. De egy Passatban tényleg több hely van, és olcsóbb is fönntartani.
2014. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, folyamatos karbantartással bármelyik elmegy egymilliót akár. Még a legfapadosabb autótípusok is.

Csak a gyakorlatban ez úgy működik, hogy hacsak nem egy autójába szerelmes embertől vesszük a kocsit (ami azért elég ritka), hanem olyantól, aki igáslónak használja azt (szinte mindenki) és csak akkor viszi szervizbe, amikor baj van, akkor lesznek a gondok. Meg lehet nézni, hány ezer ilyen használt 320d-től akarnak szabadulni az internetes használtautó oldalakon bőven áron alul, mert elhanyagoltak, rosszak, mert nem költött rájuk senki semmit. Ja bocs ez van Németországban is. Ott is hegyet lehetne építeni ezekből. 2007-ban gyártották le az utolsó E46-ot (igen, egyes modellek gyártását már 2005-ben befejezték). Évek óta már csak használtan keringenek a piacon. A jobb állapotúak már MIND kikötöttek egy gazdánál, a kínálat meg a sleppje (amiből jó sok van), ezeket csak hajtani veszik és lelakni.

Na ezért írtam, hogy a TDI-k viszont ahhoz képest gondozásmentes motorok. Mert azokra is igazak a hasonló dolgok, de jobban bírják a gyűrődést. A PDTDI-k megint nem annyira. Az új CRTDI-k se lesznek túl tartósak. Csak TDI-t vennék.

2014. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a Fater a főnök :D BMW-t akar mert elég sok jót hallott róla :)és pár havernak is van tehát sztem ez lessz
2014. máj. 9. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ő tudja... Mi itt válaszolóként csak jót akarunk. De minél jobban rábeszélünk valakit az értelmes megoldásra, annál inkább dacol és belevág valami marhaságba. Egyáltalán, ha már előre eldöntött, meg a haverok is bujtogatják, akkor miért kell itt megkérdezni??
2014. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak érdeklődtem hogy milyen mert nem pár hónapra vennénk az autót ...
2014. máj. 9. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:

"mert nem pár hónapra vennénk az autót"

Na hát pont ezért lett a VW Passat TDI ajánlva. Mert azt erre találták ki.

2014. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mondtam neki most nagyon gondolkozik hogy melyik legyen :D köszi a válszt :)
2014. máj. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!