Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen interface kábellel...

Athlon77 kérdése:

Milyen interface kábellel tudok csatlakozni az autómhoz a hibakódok kiolvasására?

Figyelt kérdés

Van egy Toyota Avensis 2002-es évjáratú D-4D-es motorral szerelt autóm. OBD-2-es csatlakozóval van szerelve, de fórumokon olvastam, hogy a 2002-es gyártású dízelek nem támogatják még ezt a protokolt. A 2002-es benzinesek viszont igen. A kérdésem, hogy van tapasztalata valakinek, hogy a kívánt adatokat hogy tudom kinyerni a laptopom segítségével?

Köszi



#diagnosztika #Toyota Avensis #interface kábel
2014. máj. 7. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán ki is tudod villogtatni a hibakódokat a műszerfalon. Az nem elég? Nem kerestem rá, ha a fórumokon azt írják nem műxik, akkor marad az old school megoldás.
2014. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a kivillogtatásról tudok. Azonban nem tartom drágának ahhoz hogy vegyek egy kábelt. Csak hát ha nem tudom használni akkor mégis csak drága lesz. Amit nem értek, hogy van benn egy OBD-2-es csatlakozó és nem lehet használni? Na csak ezért érdeklődök, hogy valakinek van-e megoldása a problémámra.
2014. máj. 8. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak kiderítésére, hogy a fórumokon olvasottak fedik-e a valóságot, csak egy lehetőséged van. Kérsz kölcsön egy adatkébelt és kipróbálod. :)
2014. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!