Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4-nek milyen a környezet...

Audi A4-nek milyen a környezetvédelmi besorolása?

Figyelt kérdés

1996-os évjárat, 1.6 benzin, injektoros.

Papírjai csak 2 hét múlva érkeznek haza, addig jó lenne megtudni, mennyit kellesz fizetnem regadóra.

Előre is köszi.



2014. máj. 5. 17:37
 1/6 Dörmögő ***** válasza:

Sajnos csak közelíteni tudlak a megoldáshoz. Keress a neten ilyen kocsiról képet (akár a használtautó.hu-n), és nézd meg milyen színű matrica van a rendszámán.

[link]

2014. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudok segíteni, hogy '97-es 1.9 TDI Quattro Avantnak piros matricája van. Besorolást nem tudok mondani.
2014. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első:

Ez tényleg hasznos, köszönöm :)

2014. máj. 5. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden ilyen típusú Audin kék matricát láttam, gondolom kiírom hátha valakinek segítségére lehet még.

Kék matrica: 4-6-7-8-as környezetvédelmi besorolás.

2014. máj. 5. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Van belőle Euro I-es is és Euro II-es is. Jobb lett volna első körben a papírokat meglesni, mert az egyikre a regadó 102 000 a másikra pedig 68 000. Reméljük, hogy Euro II-es lesz a gép.
2014. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Így van, reménykedem benne én is :)

A helyzet az, hogy egy bontóba adta le az asszonyka, akié volt, és másnap mentem arra.

Elhoztam, viszont ő már a papírokkal visszament Hollandba, hogy kivonassa.

3 hetet ígért hogy hazajön, még kb. 1 hét van.

Már izgatottan várom.

2014. máj. 5. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!