Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy autót de nem a...

Vennék egy autót de nem a gyári motor van benne hanem állítólag motorkódos (én nem tudom hogy ez mit jelent). Eredetvizsgán átment. Műszakin lehet vele gond?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
én 10 év után tudtam meg hogy a kocsiba nem is a gyári motorja van hanem egy kisebb, így eladáskor derült ki hogy e30 323-as kasztniba 320-as motor volt, de mi úgy is vettük hogy e30 320, tehát nem átverés volt, szóval nem lesz gond vele szerintem
2014. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de nem a gyári motor van benne hanem állítólag motorkódos


ezt kifejtenéd?

2014. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a forgalmiban és a nyalvántartásban is az a motorszám szerepel, mint amelyik most benne van, akkor nincs gond. Ha átment az eredetiség vizsgálaton, akkor a műszakin már nem lesz gond. Persze csak akkor, ha normál módon ment át...
2014. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"spricc2 nevű felhasználó válasza:


de nem a gyári motor van benne hanem állítólag motorkódos


ezt kifejtenéd?"


Többen úgy gondolják, hogy ha típusazonos motort cserélnek, akkor nem kell a forgalmiban átíratni a számot, mert az ún. motorkód (az egységes motorszám része) megegyezik!


Tévednek.

2014. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat akkor lehet hogy ezt a vételt most kihagyom

Utolsó kommentelő: igen nekem is így magyarázták hogy 4 hengeres bmw motort cserélhetek benne. (mert egy e30-ról lenne szó)

2014. máj. 6. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!