Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki hazafele jövet olyanoka...

Suzuki hazafele jövet olyanokat torpant már azt hittem megáll. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
93-as Suzuki Swiftről van szó ahogy elindultam vele elkezdett nagyokat torpanni.. mentem Parkolóba 3 kört hogy kiszűnik e a baj hogy legalább haza jőjjek vele. Harmadik körben semmi.. Következett a lámpa onnan már indulásnál szinte alig akart menni hangja a trabantéra emlékeztetett mintha csak lövöldözött volna a kipufogó. aztánmár 3-4es be is csinálta.. csoda hogy hazaértem.. Mi lehet a baj??

2014. máj. 4. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A menet közbeni torpanás/rángatás a nem megfelelő benzin ellátottságának a jele (magyarul nem kap benzint a motor). Első körben érdemes volna kicserélni a benzinszűrőt, illetőleg, ha ez sem nyújt segítséget, akkor az AC-n lévő szűrő is eldugulhatott. HA már vásárolgatsz, egy új levegő szűrőt is tehetsz bele, ha már régen cserélted.


Esetleg még a lambda szonda (LSZ) is szóba jöhet. Bár az inkább télen mutatja ki, ha valami baja van. Meg az az alapjáratra hat. De ha az LSZ hibás értékeket küld és leszegényíti a benzin -levegő keveréket menet közben, akkor is rángathat a kocsi. Ha egy normális szervizbe viszed, majd méress rá. Nem tart sokba.

2014. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy ez a gép ez 1.3-as motorral van szerelve, és a baja az lesz hogy tönkrement az injektorod, nem is kell tovább találgatni ez lesz a baja a gépnek, én most cseréltem és bontottan nem találsz 20 ezer alatt, ujonnan meg 48 ezer a bárdiban. Szóval meg is van a hiba, amit csináltam az is így volt mint a tied és végül megállt. Szerintem már ne indulj el vele, csak a szerelőhöz
2014. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha 93-as, akkor az még porlasztós..


az azt jelenti, hogy talán ott a bibi.. kevés üzemanyag esetén szokott ilyeneket előadni a járgány.


egyszerűen porlasztótisztítsás, illetve az üzemanyag útjának átvizsgálása...AC, szűrü, csövek, dűzni, úszóház..


egy laza napi meló, aztán megy mint a szél.

2014. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!