Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lenne ere az autóra...

Érdemes lenne ere az autóra befektetni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném azokat a kérdéseket minek neked minden más embernek van stb..


[link]


Tudom hogy 4éves de megéri az árát vagy nagyon sokat kéne még rákölteni?


Vagy vegyem ezt?


[link]



2014. máj. 4. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nemfog sokat csökkenni? 3 év mulva , kb 4et fog érni az 5ös, a 3as talán lassabban veszít az értékéből az megér majd 4,5-t is
2014. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"új korukban 10millió fölött volt most lement 7millióra szerintem innen már nem sokat fog csökkenni"


Szerintem te abszolút nem vagy képben... Egy E38-as 7-es 15-20 évvel ezelőtt 30 millióba került, ma 1-1,5-ért a jó állapotúakat megkapod, az E65 10-12 évvel ezelőtt szintén 30 millióba került, ma 2-3-ért megkapod, a mostani 7-es szintén 30 millióba kerül, és 10 év múlva azt is meg fogod kapni 2-3-ért... Ahogy pl az E39-es, 12-16 éve 15 millióba került, most 1-1,5 körül hozzá lehet jutni, a leharcoltabbakat meg 700-ért utánad dobják a kokerók...


Ez minden autónál így van, kivéve a nagyon ritka és nagyon drága kocsiknál, meg persze veteránoknál.


De igazából nem tudom elképzelni, hogy neked legyen ennyi pénzed autóra, ha ennyire nem vagy tisztában a piac működésével...

2014. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem előző mindent leírt, amit én is gondolok.
2014. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem is
2014. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!