Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera Runner 180 FXR, rendszá...

Gilera Runner 180 FXR, rendszám nélkül?

Figyelt kérdés
Most lesz a ballagásom, és pénzt kérek mindenkitől 'ajándékba', spóroltam én is idáig, most van egy 140.000.-Ft-om, és mindigis robogót akartam, és nagyon megtetszett ez a Runner! Szóval venni szeretnék egy 180'-as, 2T gépszörnyet, úgy hallottam, hogy 150'-km/h körül lépeget. Ez igaz? Mire kell figyelni/vigyázni/mit kell cserélni megvétel után? Mennyiért érdemes venni? Milyen sport kipufogót, CDi-t, variátort, kuplungot, hegerszettet érdemes venni hozzá? Rendszám nélkül, valamint jogsi nélkül, ha neadjIsten' elkapnak, mire számíthatok? "P"-s rendszámot tehetek rá? 15éves vagyok, 100kiló körül, 200centivel. /NEGATÍV/BUNKÓ/SUTTYÓ/PARASZT KOMMENTEKKEL KÍMÉLJETEK, KÖSZI!/
2014. máj. 3. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

" Rendszám nélkül, valamint jogsi nélkül, ha neadjIsten' elkapnak, mire számíthatok?"

Ha olyan fog meg, akkor feljelentés majd eltiltás és egy nem kis pénzbünti. Ha balesetet okozol és akkor derül ki, akkor még nagyobb a baj.

P rendszámmal biztosan nem használhatod.

2014. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Osztrák rendszámmal használhatnám?
2014. máj. 3. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

"Rendszám nélkül, valamint jogsi nélkül, ha neadjIsten' elkapnak, mire

számíthatok?"

Vagy osztrák rendszámmal, 15 évesen?


Ha én lennék a rendőr, menet közben fejbe is lőnélek!

-s ez nem SUTTYÓ vagy BUNKÓ beszólás!


Amúgy semmi gáz nincs vele.

Ha elkapnak, valószínüleg olyan mértékű büntetést kapsz, hogy soha az életben nem lehet semilyen hivatalos jogsid. Vagy legalább 20 évig!


Továbbá 15 évesen (közúton való közlekedés veszélyeztetése) már a szülőket / nevelőszülőket is bevonják az esetbe.

Ember!

Mégha lenne is kismotor jogsid, akkor is megkefélnének!

-hol a magyar rendszám?

-hol a műszaki vizsga?

-hol az adás-vételi?

-hol a biztosítás?

Ha 50-es papírokat mutogatnál a 180-as motorról, azt bevizsgálhatják!


Tehát:

Biztosítási csalás, Jogsi nélküli vezetés, Közlekedés veszélyeztetése, Országban illegálisan tartott jármű használata (a rendszám miatt) stb. . . .


És ilyenkor még azt is rádverik amit nem kéne.


Megéri?

2014. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha szerencséd van, akkor az "50-es papírokkal" vett motorodat, az előző tulaj LOPTA, aztán egy papírfecnivel (amit adásvételinek szokás csúfolni) rád sózta, de ha a rendőr nálad találja, TÉGED fog lopással gyanúsítani, hiába lobogtatod a sajtcetlit...

mert az reális, hogy egy 20 éve sufniban rohadó MZ-nek eltűnnek a papírjai, de egy viszonylag új, drága motornak, az esetek 99%-ában azért nincsenek papírjai, mert LOPOTT, és ilyet épeszű ember nem akar megvenni, ezért is jóval olcsóbban "árulják" őket...

2014. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" 180'-as, 2T gépszörny "

Már a hangjából levágják, hogy nem egy babetta.

Lehet, hogy azonnal lefoglalják s küldik bevizsgálásra.

2014. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!