Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómban az ülést túlságosa...

Az autómban az ülést túlságosan előrehúztam és nem tudom visszatolni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kiakadhatott vagy nem tudom. A bal oldala az üléssínben van, viszont a jobb oldala nem hiszem, mert ott nagyon fogja. Meg tudják ezt valahogyan csinálni? Ha igen, akkor mennyibe kerülhet?


Segítsetek légyszíves! :(



#autó #ülés #sín #üléstávolság
2014. máj. 3. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell hozzá autószerelő, csak egy olyan ember, akinek van fogalma a mechanikus dolgokról. ha nincs a környezetedben ilyen ember, akkor fordulj szerelőhöz. Itt nem valószínű, hogy tudna bárki segíteni, látni kéne mi lehet a baj. Annyit megpróbálhatnál, hogy felhúzod az ülésállító kart, beülsz, és határozottan megpróbálod hátratolni. Lehet, hogy csak megszorult, de az is lehet, hogy az ülésállító kar nem akad ki, és ezért nem mozdul.
2014. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Apa, barát, szomszéd, a barkácsolós bácsi a harmadik házból... Szombat délelőtt van, már 10 óra, ilyenkor biztosan találsz valakit, akinek van egy zseblámpája meg pár alapvető kéziszerszáma, hogy alánézzen az ülésednek és kiszabadítsa ami nem engedi hátratolni.
2014. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már hívtam apát, barátot is, ketten is próbálták lámpával együtt, de semmi :/ Múltkor is beleestem ebbe a hibába, de apa 20 perc után tudta nagy nehezen a helyére tenni. Most meg már a helyére sem akar menni. Kaptam két szerelőszámot, remélem ők meg tudják csinálni. Szerintetek drága egy ilyen mulatság?
2014. máj. 3. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is jártam így a Skodámmal! Egy brutális kollégám megráncigálta előre-hátra, aztán kampec. Nekem eltörött az a műanyag pecek, amibe a két sinféket összekötő rúd gömbfeje illeszkedik. Szóval mehettem a bontóba, ott az ember összekaparászott nekem egy marék bontott kötőrudat műanyag gömbfejestül (egyébként jól kitalálták a csehek, hogy az üléshez, az ajtók zárjaihoz mind ugyanaz az összekötő elem-garnitúra van beépítve).

No, lehet neked is ott a baj, hogy pl bowden szakadt, vagy mechanikusan szétjött a két üléssin rögzítés összeköttetése. Milyen autó amúgy?

2014. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen kocsid van?
2014. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Skoda Fábia
2014. máj. 4. 11:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap viszem szerelőhöz. Kíváncsi vagyok mit mond.
2014. máj. 4. 11:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, akkor lehet hogy tényleg az összekötő rudazatban lehet baj. Nem olyan könnyű odahajolni, meg nem tudom újabb kocsiknál milyen itt a megoldás, de remélem okés lesz akkor, bármi is oka!
2014. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!