Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri-e használt régi 10-15...

Megéri-e használt régi 10-15 éves BMW-t venni 1,5 millióból?

Figyelt kérdés
BMW 5-ös e39 sorozatra gondoltam, de sokan mondják hogy hülyeség ilyet venni amikor vannak újabb autók is ennyiért.

2014. máj. 1. 17:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

Nincs ezekkel a BMW-kkel semmi gond, ezt az "öregautó" dumát valamiért nem értem, mivel idáig minden általam vásárolt kocsi 10 évnél öregebb volt (1-2 benzines, több diesel) és egyikre se kellett millókat, se százezreket költenem.

780 ezer Ft-ért, 1.6-os, '98-as Merci 2 éve van meg a papírozáson kívül egy fillért nem költöttem rá.

És most a híresen sz*r Merciről:

4 éve van meg, '97-es 220 D, egy kis elektronikai zűr volt benne, amit ingyen megcsináltattam, 1,6 millióért vettem.

Szóval egyáltalán nem olyan nagy dolog ez, mint aminek leírják az új Suzuki-b*zik, mert mire az ő hulladékuk ér 800 ezert az enyém meg tartja az árát.

Itt 2 Mercimet hoztam példának, BMW-vel is hasonló a helyzet, az új autók hulladék jellemzőjéről már inkább nem is beszélek. Persze egy 500-600-ért vett E39-es persze, hogy sz*r meg pénztemető, ennyiért nyugodtan belevághatsz, énis ilyen nagyobb kényelmesebb kocsit vennék.

2014. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
23%
#19: Na a Volvók is kib...ott jó járgányok. Jobbak nagyon sok másnál. Azok nem is olyan megosztók, mint az egy szem bajor márka. Ha BMW-t akarsz de a vele járó buta népi előítéleteket nem, akkor újíts be egy Volvót. Hasonló korban vannak S60-ak és S80-ak.
2014. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
49%

"Ha van autóra 2.5 millió (Kérdező: "kocsi vételre van 1,5 millióm, a szervizre stb. még 1 milla") és tetszik az Insignia, ami nincs elérhető árban, akkor ajánlanám az Astra J-ket. Insignia kicsiben, és 2.5 millióért már vannak benzinesek 2010/2011 évjáratban."


Ezt te sem gondoltad komolyan! A hasznaltauto.hu keresője benzines J Astrára 2,5MFt-ig adott kemény 3 darab találatot!


Ezeket 2,4-ért árulják. A biztosítás első részlete és az átírás még talán beleférne, de akkor onnantól már egy olajcsere sem.

Ennyire azért nem szabad kicentizni az árat! Az hogy a kérdező meg 1 milliót akar félrerakni szervizre, az a másik véglet. Ha nem nyúl nagyon mellé az ember, induláskor nem szabad hogy néhány százezernél többet kelljen költeni az autóra.

2014. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%

www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/520/bmw_520i_1.tulaj_sz.konyv-7878421

Ha baja van a maradék pénzből megcsináltatod.

2014. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Birom hogy egy olyan országban ócskázzák le a 10 éves BMW-ket (!!!), ahol lassan egy magánszemély sem vesz új autót :))
2014. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%

"Ezt te sem gondoltad komolyan! A hasznaltauto.hu keresője benzines J Astrára 2,5MFt-ig adott kemény 3 darab találatot! "

Pedig már azt hittem, hogy azt mondod neki:

" ugye nem gondolod komolyan, hogy egy Astra egy kategóriában játszik az 5er-rel" .


Aki meg lepontozta az összes értelmes, érvekkel alátámasztott választ, az remélem épp az onkológiáról gyakorizik. Az értékeléssel nem azt kell kifejezni, hogy az adott autó/téma tetszik vagy nem tetszik hanem azt, hogy a válasz a kérdés szempontjából használható és érdemi információt tartalmaz, vagy sem. Tök mindegy , hogy pro vagy kontra... Elég szomorú, hogy ezt is magyarázni kell...

2014. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!