Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? (Részlete...

Milyen autót vegyek? (Részleteket, hogy mire kell Nekem, leírom lent) Csak komoly válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen autót vegyek nyár vége felé. Mivel nem értek hozzá ezért kérek itt tapasztalatokat, tanácsokat. Rosszul meg nem akarok dönteni. Részletezem a helyzetemet. Most fogok kezdeni az új munkahelyemen. A házamtól a mukahelyem 40km.-re van, azaz naponta 80km. a munkábajárás. 24 éves vagyok, hosszú távra tervezek, első autóm lesz. A keret rá: 1,5M Ft. A megbízhatóság és alacsony fogyasztás és fenntartás az elsődleges szempont. Kitételeim: klíma, 5 ajtós kivitel. Nem kell nagy autó. Színben az első helyen a sötét szürke áll, utána az ezüst metál vagy a fekete szín jöhet szóba. Többi szín nem tetszik. Citroen, Peugeot márkák kizárva. Kombi kivitel kizárva. Minél fiatalabb legyen olyan 2008-as évjárattól 6 évtől azért ne nagyon legyen öregebb. Légyszíves aki/akik jobban értenek van személyes tapasztalatuk írjátok meg Nekem. Hasznaltauto.hu-ról várom a konkrét linkeket illetve a hozzáfűzött tapasztalatokat. Csak értelmes és komoly válaszokat várok, mert számomra ez fontos dolog és nincsenek rálátásaim megbízhatóság, fogyasztás, strapabíróság szempontjából. Válaszokat előre is köszönöm szépen.
2014. ápr. 30. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
manager leszel?
2014. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, mérnöki munkakör egy multinál.
2014. ápr. 30. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol meg, nem fogom böngészni a hasznaltauto.hu-t (csak ha én keresnék valamit, akkor tölteném ezzel a nem kevés időt), de remélem, hogy javaslatot adhatok. A 6 éves korhatár és az ár együtt véve kicsit beszűkíti lehetőségeket. Ha jók lesznek az olyan kocsik is, mint a Toyota Yaris, VW Polo, Chevrolet Aveo, Fiat Grand Punto, akkor ezek közül bármelyiket. Ezekben általában a kilométer is kevés. Ha mégis ki kéne emelni valamelyiket, akkor a Yaris lenne az.

Ha nagyobb kocsi kell akkor alább kell adni az évekből. Nem lesz semmi baja az akár 8-9 éves autónak se ha a nagyobb autót tetszenének.

2014. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Amiket írtál típusokat utána olvasgatok a neten miket írnak róla. Lehet nem 6 éves autó lesz belőle, hanem 7-8. Ezt még nem tudom, meg azt se hogy milyen lesz. Egyenlőre lehetőségeket mérem fel melyek jönnének szóba.
2014. ápr. 30. 16:49
 5/6 A kérdező kommentje:

Szeretnék kérni erről az autóról véleményt:


[link]

2014. máj. 3. 14:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennyire hátulütője egy autónak, ha már kicsit sok km. van benne? Amit linkeltem Ford Focus 171e km.-rel van.
2014. máj. 3. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!