Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik, hogy az EGR szelepnél...

Létezik, hogy az EGR szelepnél okádja az olajat az autóm?

Figyelt kérdés
Van egy PD TDI passatom és Németországból jöttem vele haza tegnap éjjel elég tempósan! Reggel vettem észre az olajpöttyöket a kocsi alatt így vizsgálódni kezdtem! Az EGR szelep és körülötte valamint alatt a blokk tiszta olaj! Hangra, menetdinamikára semmi baja nincs! Mitöl lehet ez ,hogy ott nyomja az olajat? Az EGR hibás vagy valami komolyabb?

2014. ápr. 25. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem érkezett vàlasz de leírom hàtha valakinek lesz hasonló gondja! Voltam vele délutàn szervízben. Hàt kidrült lentről jön az olaj a turbótól. Holnap vihetem reggel délutànra kész. Egy turbócsere megoldja a gondot a szerelők szerint.
2014. ápr. 25. 20:30
 2/3 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a gond van most a transporteremnél (olajos egr,turbo cső)
2021. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Köszi a választ, golf 4 nekem is ilyen problémám van, lehet hasonló okokból, még nem tudom.
2023. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!