Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az első két felnire új nyári...

Az első két felnire új nyári gumit raktam és kicentírozták. A régi hátsók miatt rezonálhat a kormány 130-nál?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, nekem hátul voltak kockásra fékezett gumik és lehetett érezni a kormányon ...
2014. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alufelni vagy lemezfelni?
2014. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Tavaly én is kicentíroztattam a nyári kerekeket (17" alufelni), mert éreztem egy kis vibrációt pályán.

Aztán másnap vittem is vissza reklamálni, mert úgy rázott, hogy rossz volt fogni a kormányt. Szétrázta a csuklómat. Sokkal rosszabb lett, mint volt.

Levették a kerekeket, rámértek és "ja, tényleg" - mondták. Másodszorra végre megcsinálták normálisan. hogy mért nem lehetett elsőre, azt nem tudom...


Ezt csak azért írtam le, mert attól hogy kicentíroztattad, még ne vegyél rá mérget hogy tényleg ki is centírozták.

2014. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lemezfelni
2014. ápr. 23. 06:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs alufelni.
2014. ápr. 23. 06:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom jól le lettem pontozva. Sajnálom hogy van akit ennyire felháborított amit írtam. Csak a tapasztalatomat írtam le, amivel segíteni próbáltam...
2014. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!