Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic 1.6 vtec első...

Tomboy454454 kérdése:

Honda civic 1.6 vtec első autónak?

Figyelt kérdés
Most ugy adta a lehetőségem hogy nagyon olcsón szinte ingyen kaphatok egy 1994 évjáratú 5 ajtós honda civic 1.6 szedánt. Állítólag nagyon jó autó motorikusan tökéletes egy kuplungcserére szorulna esetleg megérné belefektetni? vagy tuningolni?

2014. ápr. 22. 16:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
38%

szerencsétlen hülyegyerek :DDD

Pirosnál akarsz vagánykodni egy HONDÁVAL??

Szépvagy fiam:D

2014. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Kuplungcsere kell?

Csak nem az történt, hogy nem akart gyorsulni sehová ez a konzervdoboz, és csúsztatni kellett állandóan??

2014. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
istenem ,bírom az ilyeneket, miaz , hogy egy hondával? Mert mivan vele? Leszólni mindig egyszerűbb a másikat, csak akkor te is mutass fel valamit , másrészt , le kell nézni a másikat vagy mi? gondolkozzatok már el egy kicsit, mert ez a felfogásotok ritka szánalmas....gondolom ha így leszóljátok , nem is volt még nektek ilyen, nem tapasztaltátok, akkor meg minek szóljátok le? nézzetek kicsit magatokba
2014. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
hülye aki leszólja, mer fainul összerakott gép, de az is hülye aki idétlen rizsrakétát csinál belőle. aztán majd nézel, hogy ez meg az döglik be rajta
2014. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
eleve ha nincs min pár év szerelési tapasztalatod, szinte biztos, hogy elcseszed a verdát, akkor már inkább kérj meg vmi ügyes havert vagy szakmabeli ismerőst, hogy csinálja meg neked. de így sem biztos, hogy nem lesz szar utána a károsanyag kibocsátása, garázsba nézegetni műszaki nélkül meg nem egy nagy élmény
2014. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
A 2 okoskának üzenem jajj piroslámpánál igen?? akkor gyere álj mellém a kis csucsuki swiftedel vagy anyucitól kért el a fiat puntót és meglássuk milesz!!?? ja meg hangsujoznám hogy NEM KÉREK IDEGESITŐ NEM SEGITŐ véleményeket! AZ ilyenek kezébe egy biciklit nem adnák nem hogy egy hondát...
2014. máj. 5. 14:44
 27/35 A kérdező kommentje:
ja ÉS nem vagyok a fiad!! és képzel hogy a te kis szuzukidban 2 év alatt elkopik a kuplunk és csak anyi hogy 1 esben kigyorsulsz ez a kocsi már 20 éves és 20 év mulva is az lessz valami, nem ugy mint a te kis ....talicskád!
2014. máj. 5. 14:47
 28/35 anonim ***** válasza:
nem akarok beleszólni, de nekem swiftem van, 15 éve gyári kuplunggal megy és még egyátalán nem csúszik, meg sose hagyott ratyiban, mert japán. ezért nem is javaslom, hogy megbuheráld az alapból jól összerakott kocsidat.
2014. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
bocsi de nekem nnem a swiftm van a bajom csak az hogy lenézik az én kocsimat de miért?? ha neki van pénze mercire akkor gratulálok üljön bele és legyen továbbra is nagy a pofája
2014. máj. 5. 17:29
 30/35 anonim ***** válasza:
semmi :) hülye aki lenézi a régi japán autókat (vagy akár a mostaniakat is), sokan rajoznak mostanság az E36-os rommágyalázott BMW-jükben, mer hogy az milyen menő, közbe Lada árban találsz már olyat. egyedül a hátsókerékhajtás ami jó benne, de másér nem kéne
2014. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!