Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda hm cre 80cc ugrik kerékre?

Honda hm cre 80cc ugrik kerékre?

Figyelt kérdés
nemrég mentem haverom 70cc-s derbijével aszt mondta hogy ez ugrik kerékre meg minden . asztán egyesbe tudtam kirakni de azt is csak ugy hogy fölálltam . de én most vennék egy 80cc-s Honda cre derapage-t és aszt szeretném tudni hogy az ugrik-e kerékre rendesen ?! :)

2014. ápr. 21. 18:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
az igaz. csak megsúgom hogy egy 50 es honda hm cre derapage motorba gyárilag van 10-12 lóerő. nos ha raksz rá egy polini 80 as henger polini erősített főtengellyel + metrakit dugó nameg egy metrakit kipufogot és egy 19-es delorto karbit abba inkább 15-18 lóerővan nem 5 meg 8 . maximum egy simsonba esetleg. pont egy olyan akar nekem tanácsot adni aki fele annyit sem ért a motorokhoz köszi szépen a jó tanácsot de inkább boldogulok egyedül
2014. ápr. 22. 20:11
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja, 18 LE persze. Álmodj királylány.


Olyan vagy, mint a robogósok, akik váltig állítják, hogy az 50-es aprilia rozsdatemetője 7-8 LE....

2014. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
aszt mondod 8 paci van egy ilyen gépbe ? jolvan sztem neked sem volt még motorod . max ilyen kis játék motorod. jó nem érdekel az okos mondataid csákóó
2014. ápr. 23. 12:14
 14/17 kecskebéka03 válasza:
úgy látom ti még nem ismeritek a honda hm cre-t. nekem is van egy. nagyon strapabiro erös pörgös motor az enyém 70ccm (top henger), 19 delorto karbi, valamilyen "sport gyertya"( nem tudom a nevét most igy fejböl)bocsi , ducati energy gyujtás. 2rántok a gázon kuplung nélkül akár 1be akár 2be fel jön kerékre. és olyan 15-17 le körül szaladgál. de a fogaskerekek méretétöl is függ ermészetesen... enyém jol be van "lőve" a végsebesége 100-105 km/h ezt elég hamar eléri (Gps-el mérve),és a hangja is elég mély a 2t-hez képest. összeségében elég jó motornak tartom.
2014. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

a derbi 7LE gyárilag. az aprilia asszem 8 ez tény. 10-12LE egy normál 70es henger amivel még nem hiszem hogy csak úgy gázadásra mindenféle kézzel felrántás nélkül kimegy kerékre. Viszont egy jobb fajta 70es ami jól be is van lőve az lehet 14LE. 80as meg 14-21. 80as szerintem ha jól meg van csinálva akkor ugrik. Mittomén van hozzá való kipu, jó karbi, meg a lánckerekek se olyanok hogy elöl van x fog hátul meg x+2.

Ja, de nekem csak 50es derbim van vadiuj naraku hengerszett 15/62es áttétel, minden más gyári hááát jó lett de csak annyira hogy jolvan jo hogy megcsináltuk. Mindenhol elmegy nem fullad le, agyagba is viszi, de az 50es az akkor is 50es. Lehet választani vagy terepen megy jól vagy országúton.

Na szoval az a 80as vagy 85ccm nem tom azok már jók szerintem. Egyetlen baj van velük. Nincs gyári 80ccm, vagy legalább egy 70es amibe nem csuklik be a hajtókar, nem megy ki a főtengelycsapágy. Mert ez így csak pénzkidobás. Nem tom egy 125ös nem jobb-e akkor már.

Na mind1 aztán lett valami azóta? Vettél vmi gépet?

2015. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 50C-Balint válasza:

nekem egy 90ccm-es MTX-em van (NSR 80 blokkal)

21-es dellortoval meg erősített kuplung-főtengellye és simán kiugrik egykerékre 2ben is :)

2016. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 50C-Balint válasza:

nekem egy 90ccm-es MTX-em van (NSR 80 blokkal)

21-es dellortoval meg erősített kuplung-főtengellyel és simán kiugrik egykerékre 2ben is :)

2016. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!