Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo s60 vagy honda civic...

Volvo s60 vagy honda civic érvek ellenérvek?

Figyelt kérdés

Ez a két típus lenne, kíváncsi lennék ki mit mond ez alapján melyik lenne jobb választás:

VOLVO S60 2.4 2003 évjárat

HONDA CIVIC 1.4 Sport 2004 évjárat



2014. ápr. 19. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Pfff, két tök különböző autó. De komolyan. Hogy lehetne választani, ha nem ismerjük a körülményeidet, hogy mire kell?


Jó, ohgy nem egy GSX-R 1000 és egy Platós IFA közül kell választanunk úgy, ohgy nem tudjuk, szállítmányozásra kell-e vagy meghalni.

2014. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Komolytalan kérdés.
2014. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Egyet értek az előző válaszokkal, nem összemérhető a kettő. Más kategóriák, más pályán játszanak.

Személy szerint a Volvót venném. Tágas, kényelmes, tartós, nem rozsdásodik, az a 2.4-es motor elpusztíthatatlan.

2014. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Platós IFA xDDD
2014. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Volvo.
2014. ápr. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Mennyit szánsz dologra, és fontos-e a fenntartási költségek nagysága? A fogyasztásban és fenntartásban is nagy különbségek vannak! Mire kell egyáltalán az autó? Ezeket oszd meg velünk, ha nem titok, akkor lehet csak a kérdésre komolyan válaszolni!
2014. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát igen platós IFA xd, azért köszönöm a kommenteket.


Teljesen normál átlagos használatra venném, kb másfél milliót szánnék rá. Hát kíváncsi lennék hogy fenntartási költségeket mennyivel számolhatnám... Amennyit én tudok mind 2 elég megbízható szerkezet,de én is a volvo felé húzok egy d5-öset néztem ki.

2014. ápr. 20. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes kérdés.Mind a kettő jó megbizható autó de senki se mondja meg melyik lenne a neked megfelelő.A honda egy jó kis autó főleg rövid távokra való,városi szaladgálásra megfeleló kocsi.Kis benzines 66kW.A volvo egy komolyabb megjelenésű kocsi D5-ös motorral,ami 5 hengeres dízel motor 120kW-al.Ezzel a mororral inkább hosszabb távokra való.A volvót természetesen drágább föntart.Sokkal komolyabb kocsi mint a civic.Egyik legbiztonságosabb és nem rohad(ha nem volt törve).Civic egyszerű konstrukció kocsi és szívó benzines.Nem nagyon jöhet ki rajta óriási összegű javítás.Nem tudom mi felelne meg neked.Te tudod mire fogod használni.
2014. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!