Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vettem egy bukósisakot....

Most vettem egy bukósisakot. Igaz, hogy idővel kitágul egy kicsit? És ha igen, akkor mennyit?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Van benne a párnázás, az szokott engedni. De eléggé függ attól, hogy milyen anyagból van benne ez a belső arcot-koponyát védő bélés.

Az a jó ha kicsit szorít, "passzentos" megvételkor. De csak kicsit, mert nem fog centiket engedni.


Ha boltban veszed és még nincs elég tapasztalatod a sisakválasztással, akkor érdemes kérni az eladó segítségét.

Ha meg netről, akkor én elmennék egy helyi boltba ami ugyanolyan márkájú sisakokat árul és felpróbálni az adott méretet. Kicsit pofátlanság, de drága és túl fontos védőeszköz ahhoz a sisak, hogy az ember csak úgy találomra válasszon.

2014. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, sőt ha kölcsönadod egy kicsit nagyobb fejű haverodnak utána már tágabb lesz ezért sisakot nem adunk kölcsön senkinek
2014. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szelepke ***** válasza:
Nekemis ez volt,nem tágult egy centit sem,összegyűrte a pofámat,ezért kiszedtem belőle a pofaszivacsot XD
2014. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 40.-ik sisak volt jó.:D Amúgy sisakot tényleg nem adunk kölcsön. Egyrészt higiénia (elég komolyan belerohad a fejed egy nyári menet után), másrészt 90% hogy nem lesz jó a méret.
2014. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sisakot ott kell venni ahol hagyják hogy egy fél órát hordhasd hogy nem nyom e. De a belső bélés idővel picit enged.
2014. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!