Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki ZXR 400 motorkerékpár...

Kawasaki ZXR 400 motorkerékpárt vezethetek A2 jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés

Az a probléma,hogy kinéztem egy Kawa zxr400-ast.Az üzlet meg van beszélve csak ki kéne próbálni. Na most csak A2 jogsival rendelkezem amibe még beleesik a 400cc csak nagyobb mint 35KW. Vajon vezethetem majd vagy az álmom ezzel szertefoszlott? :(

Válaszokat köszönöm.



2014. ápr. 14. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs ccm határ CSAK TELJESÍTMÉNY,illetve telj./tömeg arány (0.2)

Tehát max 35 kw(48) Le!!!

2014. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tedd le az 'A'-t és nem foszlott szerte semmi..

Én már 4 éve arra várok, de jövő évben felőlem háború is lehet én akkor is leteszem!

2014. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak 19 vagyok szóval A-t nem tudok letenni.Gondolkodtam azon is,hogy esetleg lefojtani de nem tudom ,hogy ez mennyire költséges.
2014. ápr. 14. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan motorkerékpárt vezethetsz A2 jogosítvánnyal, amelynek, A FORGALMI ENGEDÉLYBEN SZEREPLŐ ADATOK SZERINT a maximális teljesítménye a 35 kW -ot, teljesítmény-tömeg aránya pedig a 0.2 kW/kg -ot nem haladja meg.


Leginkább a tulajt kell megkérdezni, mi van a forgalmiba írva.


Utólag nem fojthatod. Siránkozni meg tényleg kár, két évet féllábon is ki lehet bírni, addig meg hajtasz valami mást. Amúgy sem jó ötlet típusszerelem alapján motort keresgélni...

2014. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
18%
szard le... én 1,5 éve használom a 600-ast és azóta már kismillószor megállítottak csak a jogosítványt meg a forgalmit kérték el a forgalmimra azt mondtam hogy nincs ott mivel azt nem vagy köteles oda adni nézz utána. a jogsim meg stimmel az meg hogy milyen motor azt honnan a tökömből tudná megmondani lehet az 600 ha csak 125ccm -ek az adataik gondolom érted mire célzok... vannak után gyártott példányok és én ezzel a szöveggel mindig megúsztam a fakabátokat jó persze ez egy faluban van mondjuk ország úton is állítottak meg de a lényeg az hogy ha nem száguldozol vele meg nem kelted fel magadra a figyelmet hanem be tartod a kreszt nem fognak megkúrni. persze hosszútávon ez nem ajánlott de attól még nyugodtan meg veheted a motort... menni tudni fogsz vele
2015. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!