Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől függ a forgalmi vizsga...

Macei kérdése:

Mitől függ a forgalmi vizsga időpontja?

Figyelt kérdés

Nemrég lett volna a forgalmi vizsgám, de nem tudtam elmenni sajnos kórházban voltam, igazolást vittem erről a petzwál utcába el is fogadták. hívom az oktatómat hogy mikor tudunk vizsgázni. "Nem tudom" mondta. Ez 2 hete történt közben folyamatosan hívatott "Most még nem tudom hívjál csütörtökön/kedden" stb.

Már több mint fél!!! éve teszem a jogsit és most már szivatva érzem magam. Legutóbb azt mondta hogy május közepefelé talán. Akkörül kell visszamennem műtétre.


Ezért kézdezem mert szeretném meggyorsítani és átnyúlni a feje felett, ha már kijelentette hogy kell 20e kenőpénz.

köszönöm



2014. ápr. 13. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A forgalmi vizsga időpontja attól függ hogy mikor van hely menni, ugyanis eléggé telített szokott lenni a vizsgaközpontok naptára.
2014. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na de amikor arról panaszkodott az oktatóm hogy egyik friss diákjának sürgős lenne annyira hogy a 30 órát sem akarja levezetni(mert már régóta vezet) elmondta hogy február elején kezdett és február végére már van vizsgaidőpontja, papiron 29 óra vezetéssel.

Akkor most mivan?

2014. ápr. 14. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Válts oktatót, pláne, ha a kenőpénzt már ki is jelentette. Sőt én még fel is jelenteném. Ez egy vicc.


Én 2 hét alatt kaptam időpontot... Ha normális az oktatód, akkor tudna szerezni. A bosszúálló oktatókkal vigyázz, mert ha kenőpénzt kér, azt ő teszi el, ha meg nem adsz, akkor belenyúl valamibe hiba néven, aztán amiatt buksz... Oktatót válts, ha ekkora szemét.

2014. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!