Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek a 2006 os...

Mi a velemenyetek a 2006 os audi a4 rol?

Figyelt kérdés

Csakis audit szeretnek venni es elegge megtetszett ez az modell.

1968 cm3 motorral mekkora a fogyasztasa.ja es ne gyertek azzal,h lehet az araval venni egy uj valamit,mert inkabb egy hasznalt audi mint egy uj suzuki meg hasonlok.


2014. ápr. 13. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
1968 cm3 milyen motorral. benzines. dizel. kezi valto vagy automata. elsokerekes vagy quattro?
2014. ápr. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már azzal kezded hogy mennyi a fogyasztása akkor miből fogod fenntartani?

Bírom az ilyen embereket prémium autót akarnak,de rögtön azzal kezdik hogy mennyit fogyaszt.

2014. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én vezettem ilyet... nagyon király kocsi....

2literes dízeles, automata 7 fokozatú váltóval,

azt mondta a srác, h normálisan menve (ami szerintem nála 150et jelenthet) 7 liter körül, nekilépve 11 fölé se megy (tartósan viszi a 220at, átmenetileg 35öt is)(állítólag)

de szerintem 110-120 között még lehet h 6al is beéri

2014. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
üdv! Szép szép de nem ajánlok egyetlen tipust sem az Auditól, hacsak nem akarsz sokat rákölteni, nos az Audinál dolgozom Németországban, ezidáig nekem is nagyon bejöttek az audik, viszont ahogy a gyártási technológiát látom, és azt a rentgeteg pazarlást amit csinálnak így hamar letettem róla. Pl: bármelyik típus gyártásáról is beszélhetnénk, ha csak egy pici hibát is vesznek észre mikor az autó már legurult a gyártósorról, teszem fel egy apró gyujtáshibáról van szó ami egy gyertyakábel cserélyével orvosolható lenne, hát nem javítják meg, hanem rögtön, úgy ahogy van az autó, felnistül,hifistül motorostül olajostul 3percen belül egy konzervdobozzá préselik az egészet, mert olcsóbb eme eljárás minthogy kicseréljenek egy 20eurós kábelt... Céges autóm egy Audi R8 nem azért adják, hogy vigyázzál rá, hanem hogy használd, és így kibuknak a hibák amikre megpróbálnak rájönni, hogy mi is okozza, most pl az enyémben van 34000Km hibák: Futómű már széthullva, kopog csörög zörög, az autó elkezdte zabálni az olajat, füstöl, 2xhagyott már ott az autópályán, elektromos hiba miatt és ez egy új autó... Nem elvenni akarom a kedvedet az auditól, csak elmondtam a csúf valóságot... Silány alkatrészekből áll össze egy ilyen látványpékség, de nagyon...
2014. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most tervezek venni egy A4-et, hétfőn megyek érte.

Igaz, 1996-os évjárat, de az első próbánál nagyon bejött.

Kényelmes, valamelyest luxus is (ez suzukihoz képest jóval), motor-váltó-futómű.

Erre a háromra figyelj.

Ha ezekkel nincs baj, akkor egy örök életű autót veszel magadnak.

2014. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Audi meg Suzuki? Ugyan emberek össze sem lehet hasonlítani a kettőt.....
2014. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

érdekes amit az 5ös mond, persze nem azt mondom h nincs igaza

de az a4es amiről beszélek, a csávó azt mondta h 240e után adták le a cégkocsit, de a kötelező szervizeken kívül soha nem volt szervizbe...

pedig megadta neki a terhelést...

2014. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt a ,,fogyasztas ha erdekel akk mer akarod megvenni'' valaszokat utalom.Lehet h azert van penzem meet megnezem h mire koltom...

Eddig az audival jo tapasztalataim vannak/voltak

Szuloknel egy 92 es 2000 motor,benzines b4 es van,meg mindig nagyon jol megy (22 eves auto...),rokonnal egy 96 os es nem panaszkdnak.Van amikor vmi szetmegy de ez ezzel jar.

2014. ápr. 15. 01:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!