Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet a km óra sebesség...

Hogyan lehet a km óra sebességéből visszavenni, úgy értem hogy nagyobb felni van rajta de úgy gyorsabb vagyok mint amit mutat. Hogy lehet kompenzálni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen autó? Az enyémen (Astra H) szoftveresen be lehet állítani a kerékméretet pont emiatt.
2014. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nincki ***** válasza:

Tudnám ajánlani a gyárilag előírt felni méretet, vagy annak szabályos váltóméretét. Másrol még nem nagyon hallottam.

Bár a jármű típusa fontos lehet, ha spirálos az óra szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni, ha elektromos, akkor esetleg össze lehet rakni valami kis áramkört ami megfelelően kompenzálja!

2014. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy GPS-t és az pontosan megmondja Neked,hogy mennyivel mégy.Ha digitális akkor lehet szervizbe beállítják ha betudják,de egy kisebb vagyont kérnek érte.Egy spirálost már nem hiszem,hogy meglehet oldani.
2014. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Honda givic 5genről van szó
2014. ápr. 13. 06:47
 5/5 anonim ***** válasza:

megfelelő váltóméretet kell rátenni.....

különben csal a km óra

2014. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!