Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor lenne jó tanulni?

Kisvuk29 kérdése:

Milyen motor lenne jó tanulni?

Figyelt kérdés

Ha letenném a jogsit egy MZ RT 125 vagy egy Honda XL 125V Varadero lenne jó, de ide tanyára valami papír nélküli 125-ös is megfelelne amit lehetne a föld utakon hajtani,hogy legyen váltó rutinom stb.

Lehetőleg 4 üteműt szeretnék mivel ugye ott nem kell keverék meg a környezetszennyezés is kevesebb 4 ütemmel

Lehetőleg az ára se legyen túl sok,mert ugye majd a jogsira és egy útra való motorra is kell költeni.

Tudom hogy segéd motoron kellene kezdeni,de egy robogót vagy valami gyenge gépet a föld utakon nem túl szerencsés hajtani szerintem.

Előre is köszi!



2014. ápr. 12. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 50-es enduro tökéletesen megfelel neked... hidd el bőven elég az a 7-9 lóerő ami azokban van, főleg terepre egy kezdőnek... azok is pillanatok alatt elérik a 40-et, végsebességük meg 70-80 körül van, ennél gyorsabban nem hiszem, hogy kéne repesztened terepen, főleg kezdőként...
2014. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég nagy és egyenes terepeink vannak (fennsík szerűség csak nem elég magas) ahol akár több km-en keresztül is lehet menni előre.

Meg ugye a motor mérete is számít,hogy ne ilyen alacsony játékmotor legyen :D

A keretből egy MZ ETZ 125 is kijönne (amit legközelebb találtam is 75 ráadásul alkuképes) csak egy-két hozzáértő komment hasznos számomra.

Körül nézek az 50-esek közt is csak pl sportmotoroknál (aprillia pl) a motor csökkenésével minden más is csökken.

Az Aprillia RS 50 is kisebb mint a 125-ös emlékezetem szerint.

Enduroknál nem tudom,hogy van ez.

2014. ápr. 12. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulni Simson enduro tökéletes. Ráadásul az alkatrészárak olcsók és nagyon ritkán romlik el.
2014. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!