Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ha veszek egy...

Varta48 kérdése:

Szerintetek ha veszek egy Honda CBF 125 motort szalonból ami 708 000 Ft akkor le lehet alkodni az árából a 95 000 Ft-os regisztrációs adót?

Figyelt kérdés
Vagy mekkora összeget engednek a kereskedők az árából?

2014. ápr. 12. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi pénzt akarsz kiadni egy 125ösért akkor nem vagy normális.
2014. ápr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor kíváncsi vagyok a véleményedre, Te mit ajánlasz?

Ugyanis néztem 2006-os cbr-eket 400-450 ezer körül vannak. Inkább veszek egy új motort kis ráfizetéssel. Mellesleg A1 es jogsim van szóval nagyobb nem jöhet szóba.

2014. ápr. 12. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy bicikliméretű 15 lóerős gépet ennyi pénzért nem vennék meg.

Ebből már kijön egy BMW is ami sokkal menőbb.

2014. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleve butaság 125cm3-ban ilyen motorokat nézegetni. Értelmetlen. Nem megy jobban mint egy ugyanilyen robogó. Azon legalább nem kell váltogatni eszetlenül,hogy menjen.
2014. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szalonban nem hinném hogy lehetne alkudni,bár ez függhet az ügyintézőtől is.

Ha már reg adó...akor menj ki olaszba ott vegyél egyet és gyere haza vele mert kb félárban vannak ezek a kategóriák.Sőt egy 250-es gépet láttam 230 ezer forintba átszámolva új gépet az egyik üzletben mikor nyaralni voltam...

Amúgy sokan azt mondják hogy nem éri meg ennyiért,de apám szalon motort ennyiért megéri!!!!0 kilóméteres vasról beszélünk! Igaz ebből a pénzből már leteszed a jogsit és veszel nagyobb motort is ami már motorozhatóbb! Jusson esezbe az is 125ccm az csak váltó kategória az emberek többsége kinövi és ha kinövöd a mocit akkor fele ennyiért talán eltudod adni.Amúgy nagyon jó kis moci,csajoknak ,tanulóknak ideális gépezet!

2014. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!