Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 -es golfra milyen felni...

2 -es golfra milyen felni illik milyen gummikal?

Figyelt kérdés
Az akarom megvalósítani hogy a lehető legnagyobb felni +nyomtávszélesítő és peres gumival linkelnétek képeket?

2014. ápr. 11. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd a rendőr megmondja :)
2014. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit vétettek a szerencsétlen Golfok, hogy a boyracerek 90%-a kiszemelte magának.

Rakhatsz rá akkorát ami elfér rajta, a fogyasztáson utána ne csodálkozz, azon se, hogy hirtelen picit más lesz az irányítása, és végül azon se ha egy rendőr megállít...

2014. ápr. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Minek kell utálkodni ... én nekem így tetszene lehet majd pár év múlva rá jövök hogy mekkora ökör voltam de senki nem mondhatja mert az én dolgom... Rendörök mekkorát engednek meg max?
2014. ápr. 12. 09:22
 4/11 anonim válasza:
15"7j peremes et25-el az jól mutat!A lényeg hogy sárvédőn ne lógjon túl akkor nem piszkálnak.
2014. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szó sincs utálkodásról... én csak szimplán leírtam a véleményemet. Nem a semmiért tervezik a kocsikat a gyári kerekekhez, ha nem az vagy a még gyárilag megengedett van rajt akkor nem kell csodálkozni a dolgokon.

Meg abba is jobb belegondolni, hogy ha nagyobb kerék lesz a kocsidon, akkor a mutató hiába mutat 90-et, már nem annyival fogsz menni, ha bemérnek akkor jogos lesz a büntetés...

2014. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

ha már megpiszkálod a kocsit legyen ritkaság...

pl ilyen...

[link]

2014. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
kettegolfos boyracer! LOL.....
2014. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy te kedves utolsó hozzászóló , neked miért fáj ha más ebben leli örömét? irigység szólna belőled vagy lelki fájdalmaid mert mindig meg előzik a te autónak (már ha van) nevezett valamidet? vagy szimplán kötekedni kell mert gépről jól esik mindenkinek beszólni megsérteni mert élőbe nem lehetsz más csak egy senkiházi csicska ...
2014. ápr. 15. 18:59
 9/11 anonim ***** válasza:
megelőz a kettesgolf... minden bizoonnyal.
2014. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
160 lovat esetleg nem akarsz bele?
2014. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!