Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A napelemes akkutöltőről mi a...

A napelemes akkutöltőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam hogy létezik ilyen töltő. Kérdés hogy tényleg müködik-e.
2009. dec. 20. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem működhet.Mi pl narancsból csináltunk áramforrás.Szóval a villamosmérnökök bármilyen hülyeséget képesek kitalálni.Így a napelemes töltő is lehet ,hogy működik persze biztos ,hogy sok idő kell neki mire feltölti az aksikat.

De gondolj csak a napelemes kerti lámpákra este világít reggelre kimerül feltölti magát és voilá. Hogyha autó aksira gondolsz akkor szerintem inkább hagyományosat vegyél

2009. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen autó akksitöltőre gondoltam.Most találtam egy oldalt ahol ilyet is lehet rendelni. A szlvédő mögé kell tenni, csatlakoztatni a szivargyujtóhoz és állítólag ha borult az ég, akkor is biztosítja a töltést. Nem mennyire hihető ez.
2009. dec. 21. 16:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire hihető ez.
2009. dec. 21. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Müködik de itthon szász 100% hogy két nap után kilopják a kocsidból!


Rosz a generátor a kocsidban vagy mi?

Annak kellene töltenie az aksit menet közben!


Ha meg állásban lemerül az akksi akkor zárlatos xar, cseréld ki! Vegyél nagyobb amperórásat!

Ha egy hétnél többet nem indítod be akkor meg huzd le róla a sarut.

2009. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!