Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Carbon...

Mi a véleményetek a Carbon fóliázásról? Jól néz ki/rosszul néz ki, sufni tunning, avagy sem?

Figyelt kérdés
fehér autóm tetejére gondoltam, esetleg motorházra
2014. ápr. 8. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fehér autóra én max motorházra tennék és tükrökre. Amúgy nagyon jól néz ki ha szép igényes munka!
2014. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De milyen autóról van szó pontosan? Attól is függ!!
2014. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tetőn még talán elmenne, de motorháztetőn már nem jön be.
2014. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én eddig elég kevés ízléses Carbon fóliázással találkoztam, sokszor nagyon feltűnően elüt a kocsi többi részétől, elnyomja az összhatást. Ha megmondod milyen kocsiról van szó pontosan akkor körülbelül lehet mondani véleményt. :)
2014. ápr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A fóliázás sufnituning. A rendes az lenne ha maga az alkatrész lenne karbonból, csak az meg drága.

Eléggé "vagány akarok lenni de csak ennyi pénzem van" megoldás.

2014. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5! a carbon se megoldás, a porsche csinál(t) de nekem nem kellene, mert a szén nagyon vezeti az áramot, villámláskor baj lenne...


kérdező:

nekem kimondottan tetszik, milyen kocsi, milyen színre gondoltál...de mindenképp szakemberhez vidd feltetetni

2014. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de én nagyon műmájerségnek tartom. Utcai kocsin igazi karbonnak sincs semmi értelme, egy utánzat meg kábé a vicc és a gagyi kategória határán van nálam.
2014. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Először is leszögezném, nem az a 8. Ker-es sufnis astra-m van, hanem egy hófehér 3 ajtós G astra. Semmi nincs gányolva rajta. Első futómű kicsit alacsonyabb, mint a társainál. A matrica alternatívaként jött szóba, mivel az évek már látszanak rajta, ha fóliáztatnám, akkor csakis szakembernél tenném, a másik a motorház és a tető festése (polírozással már nem hozható vissza az eredetihez közeli állapot) Nyáron egy eső alkalmával egy juharfa virágai ráestek, majd kisütött még aznap a napocska és a sárga, esővel rááztatott virágokkal párducmintát csinált a fentebb említett részekre :/
2014. ápr. 9. 15:24
 9/11 A kérdező kommentje:
és hogy válaszoljak, feketére gondoltam
2014. ápr. 10. 10:56
 10/11 Beviz Elek ***** válasza:
A sajátomra matt feketét raktam fel, azóta a csajom hajtja és rendszeresen megdícsérik a motorháztetöt.
2014. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!