Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a rendőr szerint nem...

Ha a rendőr szerint nem világít az egyik féklámpa, de semmi baja a féklámpának, akkor is megbüntethet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha a féklámpának semmi baja, akkor a rendőr nem fogja azt mondani, hogy nem világít. Hol éltek ti, a Marson??? Amúgy meg azt kell mondani, hogy biztosan most ment tönkre.
2014. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Az elsőnek igaza van.
2014. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pedig az ismerősömet azért büntették meg, mert szerintük nem világított.

Pedig tényleg nem volt gond vele(és ezt onnan tudom, hogy én is ott voltam vele és megnéztük).

2014. ápr. 6. 09:31
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha valójában sem égett volna, azt mondjátok, hogy a reggeli átnézésnél még jó volt, innentől neki kuss van.
2014. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:
92%

az ismerősöd hülye volt ha elfogadta a bírságot,én hol hagytam volna már hogy megbírságoljanak ilyen helyzetben.

egyrészt diktafont indítanám a telóban,másrészt csinálnék pár képet hogy világít a lámpa.

utána legyen mersze feljelenteni a rendőrnek.

2014. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És így utólag már nem lehet semmit tenni?
2014. ápr. 6. 09:43
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
minket megbüntetett mert nem égett a tompított kiszálltam és furcsa mód égett -.-"
2014. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:
89%
utólag már késő bánat,már nem tudjátok alá támasztani hogy akkor is jó volt a lámpa mikor a rendőr megállított.
2014. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a rendőr szerint nem világít"


Kiszállsz, megnézed hogy világít-e, megmutatod nekik. Elég egyértelmű hogy a lámpa világít-e vagy sem, ezt nem lehet bemondásra alapozni.

2014. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt a rendőrök párban vannak: ha kötik az ebet a karóhoz, hogy márpedig nem jó, akkor megkéred az egyiket, hogy üljön be és lépjen rá a pedálra - mert elindulás előtti (nem reggeli, hanem elindulás előttit kell mondani...) ellenőrzésnél még világított mindhárom (kettő ha nincs pótféklámpa). Az egyik egyenruhás beül, a másikkal nézitek: ha működik, akkor oké; ha nem működik, akkor biztosan elindulás óta, valamelyik fékezésnél égett ki, hiszen az izzók bekapcsoláskor szoktak tönkremenni és 1-2 km alatt is fékez az ember párat...


Utólag viszont késő bánat.

2014. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!