Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnál s51 elment az...

Simsonnál s51 elment az alapjárat, szívatót leveszem, felpörög és leáll de miért? (agybajt kapok)

Figyelt kérdés
Tavaly rendesen működött és úgy lett letéve.Most indítottam először szívatóval, vártam egy kicsit amíg melegszik, levettem a szívatót 1-2 mp-t még járt rendesen felpörgött és leállt utána.Karbit kipucoltam agyonra, 2 szimeringet is kicseréltem újakra de semmi változás.Rátettem egy másik karbit és azzal is ugyan ezt csinálta.Cseréltem hengertalp tömítést is de ugyan az....Végigjátszottam 70,72,72,76os fúvókákat az összes súber állással.Most 76os van benne és teljesen fel van emelve a súbertű.Friss benzin van benne.70/2es henger.Valami ötlet hogy mi változott meg a motorban a télen?...és miért kell az 50es hengernek 76os fúvóka?

2014. ápr. 2. 19:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
huh...nagyon jó kérdés. A környéketeken ha van szerelő vidd el az a biztos. szerintem csak be kell állítani valamit nem lesz drága. Én is szerelőhöz viszem a simsont ha van valami vele ;)
2014. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

vegyél egy tubus FBS-t és kend be a hengerfej tömítő részét meg a hengertalpat,

többet ér mint akármelyik tömítésszett.

a szívócsonknál is cseréld ki a tömítést.

2014. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor most 70/2-es vagy 50-es a hengered? Írtad mindkettőt! Nem mindegy.
2014. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 lajos 001 válasza:
DUGULÁS VAGY A LEVEGŐ CSAVAR DE A MÁSIK KARBIVAL IS CSINÁLTA NÉZESD MEG A GYÚJTÁST MEGSZAKITÓKAT(TIRISZTORT)
2014. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat!Észre sem vettem eddig...50/2es hengerrőlvan szó!

Tömören annyi hogy ősszel le lett téve tökéletes állapotban, most meg minden baja van neki

2014. ápr. 6. 17:20
 6/16 A kérdező kommentje:
Megszakítós a gyújtás és az jó volt
2014. ápr. 6. 17:21
 7/16 anonim ***** válasza:

50-es hengerhez nem jó a 76-os fúvóka!!!

Tegyél bele 70-est, ha pedig mindenképp ragaszkodsz a nagyobb fúvókához, akkor max 72-est!

2014. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Látom nem érted....NEM hajlandó menni kisebbel! Ha most egyel lejjebb engedem a súbert már akkor szarakodik.
2014. ápr. 10. 22:46
 9/16 szelepke ***** válasza:
57%

Az tökjó hogy kipucoltad a karbit,akkor most pucold ki a benzincsap tankban lévő szűrőjét is.

Ebbe is szépen beletaknyosodik télen az állásban...

A leállás előtti felpörgés általában üzemanyaghiányra utal.

2014. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van.. valószínűleg el rozsdásodott a télen a tankod és ahogy inditanál megy is bele cucc. és azért pörög fel mert nem kap eleget.. persze lehet teljesen más is a probléma
2014. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!