Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A napokban több mint valószínű...

A napokban több mint valószínű hogy bemértek. Nem állítottak meg utána, hogy ide adják a csekket ill. a pontokat! . Ilyen esetben mikor postai úton küldik a bírságot akkor is mellékelik a fekete pontokat? :D Vagy az csak a helyszínen kapható!?

Figyelt kérdés
(céges TH-autóval voltam )
2014. ápr. 1. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

a pont az jár

objektív felelősség van, azaz a tulajdonos/üzembentartó kapja a pontot, amit aztán meg lehet kifogásolni és nevesíteni a gyorshajtás elkövetőjét, ilyenkor átkerül az ő nevére


mi az a TH-autó?

2014. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teheautó...gondolom, de én még sosem kaptam pontot, pedig volt 50 nél 74 trafi, 30 ezerre!
2014. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nagyon régen nem adnak előéleti pontokat a gyorshajtásnál. Csekket azt igen, pontokat nem! (Most is itt van egy 30 ezres csekk az elintézendő mappában.) :(
2014. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! : )
2014. ápr. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!