Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Találtam egy Opel Omega...

Deni080 kérdése:

Találtam egy Opel Omega MV6-ot 3. 0-es benzinest, és azt akarom megtudni, hogy ha főzi a vizet pár kör után akkor tuti, hogy hengerfejes?

Figyelt kérdés
80 ezer forintba tudnám megvenni a kocsit, és a k3rdésem leginkább arra irányul, hogy megéri-e megvenni. A külseje jó állapotban van a belseje is. Műszaki is van rajta.

2014. márc. 28. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne tuti? Ha szerencséd van csak vízpumpa, vagy a hűtő koszos. Ha hengerfejes, akkor az esetek többségében nem csak a vizet főzi, hanem a nyomás is nagy a rendszerben, meg levegősödik, és természetesen fogyhat is a víz...
2014. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kata kata ***** válasza:
Lehet termosztát is.Ha a tágulási tartályba nézel és fehér szutykot látsz miközben nyomja kifelé belőle akkor igen. De lehet gátas is.
2014. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég valószinű, hogy hengerfejes, de az is lehet, hogy egyszerűen csak lyukas a rendszer. 80 ezerért mindenképpen megéri, legfeljebb szétszeded utána, de szerintem megoldható a probléma.
2014. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az eladótol még sikerült megtudni azt is, hogy valamelyik tartályban habos valami.. Nem egy szakértő az eladó, hiába kérdeztem, hogy mi habos és hol.. Csak ennyit tudott még mondani. A javítás ára mennyi lenne megközelítőleg?
2014. márc. 29. 10:10
 5/7 kata kata ***** válasza:
Tágulási tartály! Olaj és víz elegye.
2014. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha habos a víz akkor tuti hengerfejes a motor.
2014. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A javítási költsége mennyi lehet maximum?
2014. márc. 31. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!