Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1. 0 (2001) hány...

Suzuki swift 1. 0 (2001) hány lambdaszonda van?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy a leömlőn van egy közvetlen de hátul a dobba is van?van csak ez az egy

2014. márc. 20. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a suzukit de ha a katalizátor meg tudod nézni,akkor nézd meg hogy a katalizátor után látod e a monitor szondát.
2014. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd végig alul, mert én se találtam fix infot, annyit találtam, hogy katalizátoroknál oda volt írva soknál, hogy 2000-ig lambdaszonda nélküli maga a katalizátor, de hogy utána raktak-e bele és hogy azt hova, arra már semmi infot nem találtam.
2014. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na most már tudok fixet mondani, 2002-es Swift 1.0-nak 2 van. 1 a leömlőben a másik pedig rögtön a katalizátor után 5 cm-re a cső tetejéből áll ki, oldalról nem látni, csak ma volt gumisnál a kocsi és kihasználtam az alkalmat és alálestem aknában. :)
2014. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában van egy a katalizátor előtt, egy meg utána. Kivéve, ha pl. 3 katalizátor van a kocsiban, mint az enyémben. Ott 2 lambda van a leömlőkben, egy meg az utolsó katalizátor után.
2014. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké értem akkor ha lesz rá lehetőség alánézek és akkor hátul keresem a katalizátor körül, köszi
2014. márc. 21. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kell keresni, ha 1.0ás Swifted van akkor ott lesz a katalizátor mögött 5 centire a cső tetejéből ágaskodik ki. 2-t találtam összesen, végignéztem az egész rendszert.
2014. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!