Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felszerelték a kia ceed...

Felszerelték a kia ceed 1.4-es autómra a 6,5x15 5x114,3 ET48-as felniket (kerékméret 195 65R 15). Passzol ez az ET szám szerintetek?

Figyelt kérdés

Dezent rb dark felnik kerülte rá, az alcar katalógusában 15 collra két fajta ET-vel van: ET40 és ET48.


Nem változtat ez semmit az autó magatartásán? Olvastam olyanokat, hogy a helytelenül megválasztott ET szám gyorsabb futóműkopáshoz vezethet.


köszi


2014. márc. 18. 16:43
 1/2 A kérdező kommentje:

Kozben megneztem, a gyari lemezfelni 6x15 ET46-os.


Ha igy nezem a valtozast, az meg szerintem belefer. Szerintetek?

2014. márc. 18. 18:11
 2/2 anonim ***** válasza:
A 48-as jó lesz hozzá. Annak kb. 4 mm-rel lesz kijjebb a széle mint a gyárinak. A 40-es már kb. 12 mm-rel lenne szélesebb oldalanként. Persze ez utóbbi sportosabb kinézetet adna az autónak és növelné a stabilitást, viszont a futómű alkatrészek valóban gyorsabban kophatnak.
2014. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!