Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Crossosok, Endurosok, Quadosok...

Crossosok, Endurosok, Quadosok miért tartanak össze nem ugy mint az utcai motorosok?

Figyelt kérdés
5 évig utcán motoroztam ameddig be nem vonták a jogsim gyorshajtásért,,, de ez nm ide tartozik !Szóval ameddig utcán voltam hiába intettem nem intettek vissza el fordították a fejüket teszem hozzá nem kis motorral voltam hogy le nézzék mint szokás jó pár nál hanem egy literes R1 el amni 2011 es. Amint át váltottam crossendurora és azt vettem észre hogy igen itt müködik az össze tartás nem úgy mint utcán csak nem tudok rá jönni 1 éve hogy miért is működik itt utcán pedig nem,vagy az utcai motoros társadalom így fel hígult volna az évek során ??? De rá kellett jönnöm hogy sokkal szebb és jobb a terepezés mint motorozásilag mint emberileg ami sajnos után kezd el fogyni a sok hobbi motoros miatt !

2014. márc. 10. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én hobbi szinten crossozok és van egy 1000-res GSXR-em is.

A crossal ugye nem járok utcán, nem tudok ehhez hozzászólni, de rengeteg új ismerőst, havert szereztem ezzel, mert ugye a crossozás olyan dolog, hogy egyedül nem olyan jó szerintem, meg amúgy is jó, ha van kivel megbeszélni, hogy honnan szerzi az alkatrészeket, hogy megy a gép, hol van jó pálya, stb.

Az utcai motorozás pedig olyan, hogy egyre többen vesznek már csak úgy ni motort, akát Hayabusát is, anélkül, hogy igazi motorosok lennének. Tehát számukra a motor csak egy használati, vagy élvezeti eszköz. És nem intenek egymásnak.

Én sem köszönök már, csak ha ismerős jön velem szembe, azonban ha egy idegen köszön nekem, nagyon szivesen visszaköszönök.

2014. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
100%

én arra tippelnék hogy túl sok az olyan motoros akik nem az élményért motoroznak hanem csak simán autó helyett azzal járnak munkába stb.

ők nyilván le szarják a másik motorost,autósok sem integetnek egymásnak.

terepen ilyen motorost nem nagyon találsz,oda motor imádók járnak,így velük lehet dumálni,haverkodni,van össze tartás.

2014. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is utcai motoros vagyok, én mindig intek a többieknek, de ők is nekem (egy kis koreai cruiserem van pedig, amúgy remek kis járgány és nagyobbnak néz ki, mint amekkora). Nagyon kivételes, hogy nem, jobbára épp tépnek ezerrel kanyarban (de a jobbak így is megoldják, csak persze nem kézzel intenek), vagy ugye a robogósok nem vesznek részt az ilyesmiben, hacsak nem motorosok is egyben. Robogósoknak ritkán intek előre, de ha ők intenek, természetesen visszaintek.

Találkoztam már olyan véleménnyel, hogy az integetés szánalmas meg minek, tudom, hogy nem mindenki vesz benne részt, de akikkel én találkozom, azok szinte mindig igen. Nekem tetszik a dolog s már van egypár éve jogsim, de a mai napig felcsillan a szemem, ha látok egy motort, akár másét, akár a sajátomat :)

2014. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz mindenkinek :P ez így van nagyon nagyos sok az áll motoros de énmeg találtam a helyem a terepen és csak ajálani tudom mert nagyonjo és szép :) hameg betonon akarok menni át teszem smc nek a Ktm et :):D valaki nem tudná meg mondani hogy melegen kis gáznál miért zörög a blokk ilyen simson filing csak 4t ben adok neki egy gáz fröcsit el mulik de amint vissza esik a ford.szám ujra zörög ? szelep be adja majd az unalmast ? sajnos ma nem jött ki senki így nem tudtam meg mutatni élőbe senkinek de nagy többség azt mondta hogy szelep másik meg hogy valami fel van lazulva valami és az zörög mert sokat pályázok és kapja az ívet rendesen az 525 exc !
2014. márc. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!