Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Crossosok/Endurosok Quadosok...

Crossosok/Endurosok Quadosok miért olyan nagy képűek?

Figyelt kérdés
több éve motorozok utcán sportmotor ral de azt vettem észre az évek során ,hogy igen csak le kezelőek velünk utcai motorosokkal 1 példa megyek át sportmotorral egy Alföldi falunk intek neki ba.,zik vissza inteni jah és Supermotosok kal is hasonló a szitu több ismerősöm mondta már vadidegen motorosok akit sose láttam még Mátrába Mecsekbe... pihenőkbe mikor beszélgettünk ők is mondják !..ez miért lehet miért van ? hogy ennyire bunkók meg le nézőek SZERINTETEK? hol itt a motoros össze tartás ?

#cross #quad enduro
2013. szept. 3. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
MÉg soha nem tapasztaltam ezt. MOndjuk én is endurós vagyok. én inkább azt vettem észre, hpgy amit le írtál a chopperesekre igaz, de ez személyes tapasztalat. de ez a kérdés másra nem jó, minthogy vitát generáljon.
2013. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem motortípus függő. Az a helyzet hogy sajnos egy szegény országban élünk ahol egy jobb motor státuszszibólum s ezért sokan azt hiszik ők szarták a spanyolviaszt. Az is probléma hogy ma sok a kocamotoros akik távolról sem ismerik azt a mindentől független összetartást ami régen jellemezte a motoros társadalmat. Példa a cimbora lerobbant a motorjával nemrég (igen öreg keleti típus) s alig volt valaki a motorosok közül aki megállt volna segíteni. Régen ha csak megálltál az út szélén úgy kellett integetni hogy nem kell segítség csak pihensz. De az az egymásra nem figyelés s egymás lesajnálása máshol másban is megfigyelhető.
2013. szept. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régen volt divat az integetés, manapság már annyi motoros jön szembe, hogy szinte röhej, ha a szokást tartjuk!

Ennek ellenére szinte mindig én is "jelzek" max csak fejbiccentéssel...ha pl vidéken jön szembe valaki.

De például egy lerobbanást, már össze sem lehet hasonlítani a 20 évvel ezelőtti viszonyokhoz...(...)

Ma mindenkinél MOBIL, mindenhol benzinkutak!

De akkor is ha bárki az út szélén állva int egy másik motorosnak, legyen az egyik GSXR-el a másik akár Rigával, megáll!

Az biztos!

2013. szept. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fel van hígulva a motoros társadalom! Egyre több a "divatmotoros"!!!
2013. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem minden endurós sorry nem jl fogalmaztam minden oldalon vannaknormális és tajték parasztok ez mega másik nekem volt egy ilyenem egy kerekezés közbe lánc el csattant raktam vissza apót láncot erre jöttek motorosok senki meg nem állt volna egyedül egy simsonos papa áll meg akia földjéről jött fiam tudok segíteni mondom köszönöm nem széleset papó erre a mozis szitu a gumi kopjon ne a lelked fiam ....azt ésre vettem nagyon nagyon fel van hígulva meg sok a bunkó motoros ...
2013. szept. 4. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:

hát nemtudom

pár napja megyek kövesúton(nem ott szoktam járni, kb. 300 méteres szakaszon megyek mert csak arra lehet elmenni, de nem is ez a lényeg), jön szembe 2 utcai motor, intek nekik ők meg lazán elmennek mellettem, se villantás, se bólintás se semmi...

2013. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!